Як дістатися до Хмельницького.

На заході України є досить цікаве місто - Хмельницький. Тут багато пам'яток. Головні з них - це Георгіївська церква, собор Різдва Богородиці і, власне, пам'ятник самому, Богдану Хмельницькому. Адже це саме в його честь названо місто. А ще треба додати, що Хмельницький - побратим трьох російських міст - Домодєдово, Іваново і Твері. Так що з'їздити туди пізнавально і цікаво.
Інструкція
1
На жаль, авіасполучення з Хмельницьким немає, тому що найближчий аеропорт знаходиться в місті Львові. А між Львовим та Хмельницьким відстань в 245 кілометрів, що означає три з гаком години шляху на автобусі або на автомобілі. Тому, щоб добрати до Хмельницького, літаком користуватися не дуже зручно.
2
На сьогоднішній день найбільш оптимально і швидко доїхати з Москви до Хмельницького можна на поїзді далекого прямування. Всі поїзди йдуть з Київського вокзалу російської столиці. Щоб потрапити в Хмельницький можна скористатися одним з двох складів, які слідують за маршрутом «Москва - Будапешт», який йде близько 18 годин. Або ж поїхати на одному з чотирьох поїздів далекого прямування «Москва - Софія». Час у дорозі становить 16 з половиною годин. Також можливе дістатися до місця призначення, купивши квитки в один з двох фірмових поїздів «Москва - Львів», які будуть в дорозі трохи більше 19 годин. Кілька років тому пустили прямий поїзд, що прямував за маршрутом «Москва - Хмельницький». Час в дорозі близько 19 годин.
3
А якщо ви приїхали на Україну і вирішили відвідати Хмельницький, то список міст, з яких можна доїхати до цього населеного пункту, вельми значний. Це Вінниця, Дніпропетровськ, Сімферополь, Запоріжжя, Донецьк, Івано-Франківськ, Кам'янець-Подільський, Київ, Одеса, Львів, Трускавець, Чоп, Черкаси, Чернівці, Ужгород, Херсон і Харків.
4
Що стосується автобусного сполучення, то від Київського вокзалу можна виїхати в Хмельницький на автобусі. Час у дорозі становитиме не менше півтори доби. Те ж саме відноситься і до особистого автомобіля. Маршрут пролягає через територію Росії і України, а там не самі рівні дороги. Так що час шляху до Хмельницького на автомобілі також складе не менше півтора днів.