Як дістатися до Мюнхена.

Мюнхен вважається одним з найбільш привабливих в туристичному плані міст Німеччини. Столиця землі Баварія розташувалася недалеко від Альп по берегах річки Ізар.
Інструкція
1
Громадянам Росії для відвідин Мюнхена необхідне оформлення візи. Вартість 35 євро. У посольстві Німеччини в Москві можна отримати шенгенську візу на перебування до 90 днів і діючу менше року, а також національну німецьку візу.
2
Найбільш простий спосіб дістатися до Мюнхена - прилетіти на літаку. Кожен день рейси до Мюнхена здійснюють такі авіакомпанії як "Аерофлот", AirBerlin, Germanwings, Germania Express, Lufthansa, S7. Час перельоту трохи більше 3 годин, вартість квитка від 6000 рублів. Існує можливість заощадити на перельоті, вибравши маршрут з пересадкою. Найдешевший переліт вартістю від 4000 руб. через Київ.
3
Щорічно діють спеціальні сезонні пропозиції про покупку квитків на прямі рейси від 3000 руб. Пасажирів приймає мюнхенський аеропорт Франца-Йозефа Штрауса, який розміщений в 28 кілометрах від Мюнхена, недалеко від університетського містечка Фрайзінг. До Мюнхена з аеропорту можна дістатися на автобусі, на таксі та на поїзді. Останній варіант найбільш зручний, так як пасажири прибувають на центральний вокзал міста за 40 хвилин.
4
До Мюнхена з Москви можна доїхати на поїзді. Прямих поїздів немає, тому подорожуючим по залізниці належить пересадка в одному з міст Європи. Найбільш популярні маршрути з пересадками в Берліні, Празі, Франкфурті-на-Майні, Мангеймі та Ганновері.
5
За автомобільним трасах до Мюнхена можна дістатися за 28 годин, подолавши 2700 км через територію Росії, Білорусі, Литви, Калінінградській області і Польщі. Деякі автолюбителі найбільш оптимальним маршрутом вважають шлях через Брестську область, Варшаву, Краків, Вроцлав, Прагу, Пльзень.
Зверніть увагу
Мюнхен - місто, яке населяють більше мільйона чоловік, один з найбільш розвинених міст Європи. Місто багате пам'ятками, серед яких Марієнплац - головна площа Мюнхена, названа на честь святої Марії. Серед туристів популярні також найстаріша парафіяльна церква Петерськірхе, головний міський собор, палацовий комплекс Німфенбург, Олімпійський парк, побудований до ігор 1972 року. Також варто відвідати пивоварний музей і музей BMW, Англійська сад і зоопарк Хеллабрун. Ну і щорічне свято пива, що привертає безліч туристів.