Як дістатися до Одеси.

В останні роки у жителів Росії все більш популярним стає відпочинок на Україні. І, зокрема, в Одесі. Адже багато хто хоче побачити ту саму перлину біля моря, що називається, живцем. Тут дійсно є, що подивитися. Наприклад, Потьомкінські сходи, Приморський бульвар, одеські катакомби, пам'ятник Невідомому матросу, Соборну площу, пам'ятник герцогу де Рішельє.
Інструкція
1
Добирайтеся до Одеси літаком, вибір авіакомпаній досить великий. Наприклад, з аеропорту «Шереметьєво» можна полетіти три-чотири рази на день з авіакомпанією «Аерофлот». Час в дорозі - 2 години 10 хвилин. З аеропорту «Домодєдово» в Одесу щодня відправляються два рейси компанії «S7», які добираються до місця призначення протягом 1 години 55 хвилин. А з аеропорту «Внуково» в Одесу літають відразу дві авіакомпанії - «Ютейр» і «Трансаеро». Перша робить один рейс на день, друга - два рейси. Тривалість польоту складає від 1 години 50 хвилин до 2 годин 10 хвилин.
2
Відправляйтеся до Одеси поїздом далекого прямування. Два рази на день з Київського вокзалу російської столиці відходять комфортабельні потяги. Їх час слідування становить 23 години. Тобто, в поїзді треба провести менше доби. Але у поїзда є своє незаперечна перевага, наприклад, перед автомобілем - він не потрапить в глуху пробку і взагалі слід за розкладом.
3
Якщо ви вирішили доїхати до Одеси на автомобілі, є два варіанти. Перший - це добиратися до Одеси в основному по території України. У цьому випадку маршрут буде виглядати так: Москва - Обнінськ - Калуга - Брянськ - Глухів - Чернігів - Київ - Одеса. Займе це приблизно день з невеликим, якщо їхати без зупинок. Але другий варіант, на думку багатьох автомобілістів, нітрохи не гірше, а за деякими параметрами навіть краще. Це якщо добиратися до Одеси здебільшого через територію Білорусії. У цьому випадку, маршрут буде таким: Москва - Смоленськ - Орша - Могильов - Гомель - Чернігів - Київ - Умань - Одеса. За день таку відстань не вийде проїхати і краще зробити зупинку в Чернігові, який знаходиться в 640 кілометрах від Одеси.