Як вибрати бінокль для полювання.

Бінокль є незамінним аксесуаром для полювання, він допомагає вистежувати здобич на великій відстані. Щоб вибрати якісний оптичний прилад для полювання, необхідно звернути пильну увагу на кратність збільшення, розмір зовнішньої лінзи, вага і габарити.
Інструкція
1
Перед тим як приступити до вибору бінокля для полювання, необхідно звернути пильну увагу на його габарити і вага. Мисливцеві, звичайно, хотілося б мати в своєму арсеналі бінокль, який має невелику вагу і розмір. Але варто враховувати, якщо габарити оптичного приладу зовсім малі, то це знижує його светосилу. При виборі розміру бінокля краще дотримуватися золотої середини. Корпус моделі повинен мати обрезиненную оболонку, яка дає додатковий захист при падіннях.
2
Всі види біноклів мають позначення кратність-об'єктив, наприклад, 10-42. При цьому перша цифра позначає ступінь збільшення, а друга символізує діаметр зовнішнього об'єктива, а також характеризує світлосилу. Занадто велике збільшення при маленькому об'єктиві створює погану видимість при слабкому освітленні, нечіткості об'єкта. Чим більше буде діаметр об'єктиву, тим більше світла він зможе захопити і тим чіткіше буде видимість об'єкта. Але врахуйте, збільшення діаметра впливає на вагу і габарити бінокля. Оптимальне співвідношення кратності і об'єктиву - 8х32 (портативний, який можна носити в кишені) - 10х42 (більше габаритний, підходить для полювання в засідці).
3
Туман, сніг і дощ можуть зіпсувати бінокль. Тому при виборі оптичного приладу для полювання слід звернути увагу на моделі з захистом від вологи (waterproof). Багато мисливців стикаються з проблемою запотівання скла, тут головною причиною є зміна температури і вологості, вітер також може додати проблем. У якісних біноклях заздалегідь передбачений захист лінз від запотівання, в труби оптичного приладу закачаний азот. Ознайомтеся також з сутінковим числом бінокля, яке характеризує якість зображення при низькому освітленні. Чим більше буде сутінковий число, тим краще.
4
Не можна не сказати про ціну оптичного приладу. Хороший бінокль для полювання - річ не з дешевих. Тому не потрібно скупитися, краще відразу придбати хороший і якісний прилад. Адже при правильному поводженні бінокль прослужить вам вічно.