Як внести в чорний список "ВКонтакте".

Іноді той, хто раніше був другом, стає чужою людиною або навіть ворогом. І хочеться відгородитися від його зайвої уваги в соціальних мережах. Як не прикро, але з розширенням інформаційного простору ця необхідність виникає все частіше.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований аккаунт у соціальній мережі «Вконтакте».
Інструкція
1
Відкрийте в кращому для вас браузері соціальну мережу «Вконтакте». Введіть логін і пароль в призначені поля, якщо ви ще не ввійшли в свій аккаунт. Ви потрапите на свою сторінку «Вконтакте».
2
Якщо людина, яку ви хочете додати в чорний список, знаходиться у вас в друзях, спочатку необхідно видалити його від туди. Для цього зліва, під написом «Вконтакте», виберіть вкладку «Мої друзі». Клацніть на ній мишкою один раз. Відкриється сторінка зі списком всіх людей, які додані вами в друзі. Знайдіть людину, яку маєте намір видалити, для чого можна скористатися пошуком: введіть у пошуковий рядок кілька букв його імені чи прізвища. Система відобразить шуканого людини, натисніть на напис «Прибрати з друзів».
3
Потім слід повернутися на свою основну сторінку. Для цього зліва виберіть вкладку «Моя сторінка» і одноразово клікніть по ній мишкою. Дистанційні з друзів люди потрапляють в число ваших передплатників. Знайдіть під своєю фотографією пункт «Мої передплатники», клацніть по ньому мишкою.
4
У вікні, ви побачите всіх, кого видаляли коли-небудь з друзів, а також усіх, чия пропозиція дружби відхилили. Якщо вони не відписалися від ваших новин самостійно, вони будуть відображатися у ваших передплатників. Виберіть людини, яку хочете додати в чорний список.
5
Наведіть курсор миші на фотографію людини, затримайте його на кілька секунд. Знизу спливе напис «Збільшити», щоб ви могли детальніше розглянути фото, якщо воно нечітке, а у верхньому правому куті фотографії спливе хрестик «Заблокувати» - клацніть по ньому мишкою.
6
У вікні «Додавання в чорний список» на запитання, чи впевнені ви, натисніть кнопку «Продовжити». Тепер цей користувач не зможе бачити ваші записи, фотографії, вміст вашої сторінки, а також писати вам особисті повідомлення.