Як живуть в Сибіру.

Сибір завжди викликала суперечливі асоціації - чудова природа і місце, де відбували покарання засуджені ще з часів царської Росії, вогкий клімат і широкої душі люди. Висловити своє ставлення до Сибіру і її жителям однозначно дуже складно. Так як же насправді живуть в Сибіру? Чим відрізняється побут сибіряків від умов життя на решті території Росії?
Інструкція
1
Мабуть, одним з найважливіших факторів, що обумовлюють умови проживання в тому чи іншому регіоні, є клімат. Сибірський клімат м'яким і комфортним не назвеш: морозні зими, вологе прохолодне літо, величезна кількість комах. Якщо ж літо видається спекотним, різко зростає ризик лісових пожеж. Незважаючи на всі мінуси кліматичних умов, їх з лишком компенсує приголомшлива природа: ліси, озера, великі можливості для активного відпочинку - полювання, риболовлі, туризму.
2
Інфраструктура Сибіру далека від звичної для жителів мегаполісів. На більшій частині регіону відсутні великі міста, хоча регіон активно розвивається. У великих містах будують висотні будинки, прокладають автомагістралі. Навіть у невеликих містах, таких як, наприклад, Томськ, центральні райони все більше стають схожі на галасливі міста центру Росії, а всього в декількох хвилинах їзди в передмісті життя вже більше нагадує сільську.
3
Разом з тим, у приміських районах рівень культури досить високий. З того моменту, як розвиток торгівлі ще в 17 столітті привнесло з собою зачатки театрального та художнього мистецтва, Сибір не зупиняється у своєму культурному розвитку. Музеї, театри, художні студії вже давно перестали бути рідкістю.
4
В даний час в Сибіру спостерігається розвиток православ'я: відроджуються монастирі, зростає кількість віруючих. Славиться Сибір і збереженням, первозданностью споконвічно російських традицій: від старовинних рецептів сибірської кухні до традицій святкування Масляної.
5
Сибір, дійсно, не схожа ні на який інший регіон країни. Тільки тут поєднуються споконвічні російські традиції з інноваційними технологіями, розвиток сучасної інфраструктури з повагою до довкілля, жорсткі кліматичні умови з щирою і теплою атмосферою взаємин між людьми.
6
Багато хто вважає, що сибірський клімат - це справжнє покарання для сибіряків, а от для самих жителів Сибіру і клімат, і навколишня природа - скоріше перевага, ніж недолік.