Як живуть в Білорусії.

Про Білорусії складається неоднозначна думка. За рівнем життя в цілому країна випереджає такі країни, як Росія, Румунія, Болгарія. Однак якщо порівнювати життя в окремих регіонах, то у жителів великих міст Росії можливостей вести високоякісну життя більше, ніж у жителів будь-якого куточка Білорусії.
Інструкція
1
Вартість життя в країні Середня зарплата в Білорусії, безсумнівно, нижче, ніж у Росії - близько 400 $, однак і витрат тут дещо менше. Бензин тут один з найдешевших в Європі. 1,5 літра молока коштують близько 40 російських рублів, квиток на поїзд Брест-Мінськ - 125 російських рублів. Плата за комунальні послуги в Білорусії нижче, ніж у Росії. Приміром, за обслуговування котеджу площею 200 м в холодну пору року необхідно заплатити близько 75 $.
2
Освіта і медицина в Білорусії Система навчання в країні знаходиться на досить високому рівні. Учні отримують класичну освіту, незіпсоване глобалізацією. Хоча дипломи національних університетів в Європі не котируються, в цілому рівень навчання не нижче, ніж у Росії. Тому для осіб, які не націлених на роботу в Європі, білоруське освіта є гарним вибором. Що стосується медицини, то варто відзначити - в цілому рівень кваліфікації лікарів досить високий. Хоча система хабарів і особистих рекомендацій тут також місцями існує.
3
Приватний бізнес За словами підприємців, мати свою справу в країні досить важко через високі податків. Проте варто врахувати, що держава бере на себе високі соціальні зобов'язання. До того ж в будь-якій ситуації можна знайти вихід - деякі моторні підприємці реєструють бізнес в Росії.
4
Безпека в країні Тяжких злочинів в Білорусії відбувається небагато. Одним з найбільш частих видів порушень правопорядку є злодійство в супермаркетах.
5
Мінуси життя в Білорусії Пересічному жителю країни важко відкрити власний бізнес, а на підприємствах отримувати високу зарплату важко. Тому тим, хто не бажає задовольнятися середнім рівнем життя, тут важко. Освіта і медицина доступні, ціни невисокі, проте жити в розкоші навряд чи вийде. Хоча для більшої частини населення це не так вже це і погано.