Як дістатися до Варни.

Варна - один з найулюбленіших росіянами болгарських курортів. Це красивий старовинний місто в регіоні з м'яким субтропічним кліматом. Відпочинок там рекомендований літнім людям, дітям, а також тим, хто страждає легеневими захворюваннями.
Інструкція
1
Від Москви до Варни трохи менше двох тисяч кілометрів. Подолати цю відстань можна на літаку, поїзді, машині. Жоден із способів складності мандрівникам не завдасть.
2
Перший спосіб, найпростіший і швидкий - відправитися в Варну на літаку. З середини квітня до кінця жовтня туди організовані чартерні рейси самих різних авіакомпаній. Восени і взимку існують регулярні перельоти від «Болгарія Ейр». Вартість квитків сильно різниться. Від тридцяти євро на гарячі путівки, до трьохсот - в сезон відпусток. Іноді дешевше викупити цілий тур в одному з агентств, ніж купувати тільки квитки на літак.
3
Другий спосіб - менш швидкий, але більш романтичний - поїзд. Він підійде тим, хто боїться літати або володіє запасом часу і хоче зробити невелику екскурсію по Західній Україні та Румунії. Йде поїзд з Москви до Варни майже дві доби. По дорозі він робить безліч зупинок - на кордонах і митних пунктах, на станціях, для зміни коліс. Остання - найдовша за часом. Через те, що рейки в Болгарії та Румунії вже, ніж на Україні і в Росії, весь склад доводиться переставляти на інші комплекти коліс. Причіпний вагон Москва-Варна ходить з Київського вокзалу. Розклад змінюється щороку. Найчастіше вагон починає курсувати з кінця травня, закінчує - наприкінці жовтня. Вартість квитка на поїзд ненабагато менше ціни квитка на літак в найпопулярніший сезон. За звичайне купе доведеться заплатити близько ста шістдесяти євро, за люкс - близько двохсот.
4
Третій спосіб - автомобільну подорож. Щоб доїхати до Варни з Москви на машині, по Київському шосе виїжджайте на трасу М3. Далі прямуєте до кордону з Україною (після поселення Калинівка). Там траса М3 з'єднується з М2, переходячи в М02. В районі Чемер М02 зливається з М1, утворюючи трасу М01. По ній продовжуйте шлях до Києва, з якого виїжджайте по трасі М6. Далі прямо, через Коростишів та Житомир. В Житомер траса М06 переходить в М03. Слідуйте за нею через Старокостянтинів, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Хотин, Чернівці, до кордону з Румунією. Далі по трасі перетинайте всю Румунію і в'їжджайте в Болгарію в районі Русе. Від Русе до Варни біля двохсот кілометрів по хорошій дорозі.