Як відрізнити підробку ipad.

Продукція від Apple користується великим попитом у споживачів, що стало причиною появи на ринку великої кількості підробок різної якості. Визначити їх можна, уважно вивчивши пристрій і розглянувши деякі його деталі.
Інструкція
1
Взявши в руки iPad, в першу чергу зверніть увагу на розмір його екрана. У підробок екран може мати меншу або більшу діагональ. Всі пристрої від Apple випускаються згідно певної специфікації і мають фіксований розмір дисплея, який не може варіюватися.
2
Зверніть увагу на операційну систему пристрою. На планшети iPad встановлюється iOS, яка не використовується ні на яких інших мобільних апаратах, крім Apple. Найчастіше підробки випускаються під керуванням Android, що буде відразу ж помітно після розблокування екрану і переході в головне меню.
3
Зверніть увагу на упаковку, в якій поставляється пристрій. IPad продається в оригінальній коробці, запакованою у плівку. На упаковці зображені логотипи Apple, а на iPad третього покоління є наклейка хмарного сервісу iCloud. На коробці має бути намальовано якісне зображення планшета, а верхня кришка упаковки повинна зніматися, а не висуватися. На звороті коробки є наклейка з серійним номером пристрою, який дозволить визначити, для якої країни був випущений планшет.
4
Уважно вивчіть комплектацію пристрою. Разом з апаратом повинні бути присутніми оригінальний зарядний пристрій, комп'ютерний кабель, який може бути підключений до зарядного пристрою, і інструкція російською мовою. Деякі підроблені iPad мають підтримку mini- або microUSB, в той час як на оригіналі встановлено спеціальний роз'єм, який застосовується тільки в продукції Apple.
5
Вивчіть корпус пристрою. Справжній iPad досить важкий і виконаний з якісного металу. Підробки можуть бути виготовлені з пластику, покритого сріблястою фарбою.
Зверніть увагу
Щоб уникнути покупки підробленого пристрої, набувати iPad варто тільки в спеціалізованих великих магазинах, де завжди продається справжня продукція.