Як впливати на людей.

Однією з найважливіших характеристик успішної людини є здатність впливати на інших людей без слів. Людина, здатна спрямовувати думки оточуючих людей в потрібне русло, володіє величезними можливостями в сучасному суспільстві.
Інструкція
1
Під час спілкування постарайтеся налаштуватися на хвилю потрібного вам людини, впливати на співрозмовника, думки якого збігаються з вашими, набагато легше. Якщо ви не поділяєте думок опонента, спробуйте відчути і зрозуміти його. Розуміння - це джерело партнерства. Наступний крок - психологічне зараження співрозмовника вашим емоційним станом. Зображайте ентузіазм при розмові на певні теми, і він заразиться вашим інтересом.
2
Щоб людина відчула до вас розташування, спробуйте при розмові відбивати його. Дуже часто люди використовують цю техніку несвідомо, просто копіюючи пози і жести співрозмовника. Жести потрібно відображати не відразу, а через 3-4 секунди після того, як ваш об'єкт їх продемонструє. Робіть це невимушено, щоб у співрозмовника не виникло думки про передражнюванні. Цікавий ефект виходить, якщо ви зможете синхронізувати ваш подих.
3
Відмінно працює і прийом недоступності. Якщо вашої уваги складно домогтися, воно значно підвищується в ціні. Цим прийомом часто користуються дівчата, які бажають привернути до себе хлопця. Ефект винятковості можна використовувати і в інших сферах життя. Важливий момент - зробіть все, щоб людині під час першої зустрічі дуже сподобалося спілкуватися з вами, а от другий шанс йому давати не поспішайте.
4
Навчіться правильно слухати опонента - кивайте під час розмови. Це створює видимість, що ви згодні зі співрозмовником. А після того як людина перейметься до вас довірою, буде легше переконати його у своїй правоті.
5
Використовуйте для навіювання своїх думок підходящі моменти. Найбільше співрозмовник сприйнятливий, коли втомився фізично. Швидше за все, стомлений людина погодиться з вашою проханням і виконає її, т.к. інакше він буде випробовувати психологічний дискомфорт.
6
Частіше посміхайтеся і будьте оптимістом! Ви здивуєтеся відгуку оточуючих, підкорилися вашому впливу.