Як виготовляють шини.

Виготовлення шин - складний і високотехнологічний процес, що складається з безлічі етапів і повністю автоматизований. Виробництво ведеться за допомогою сучасних комп'ютерних технологій. Продукт виготовляється тільки з високоякісної гуми і кордов - тканини, створеної на основі металевих, текстильних і полімерних ниток.
Інструкція
1
На першому етапі виготовлення шин виробляється заготівля гумових сумішей, з яких робляться всі компоненти. Головний матеріал у виробництві шин - каучук, отриманий натуральним або штучним методом. Для зимових покришок використовується більша кількість натурального каучуку, для літніх - штучного. У суміш також додаються спеціальні вулканизирующие добавки, наповнювачі, пластифікатори, сажа та інші хімічні сполуки.
2
Гума виготовляється в цеху за допомогою змішування необхідних інгредієнтів. Після цього аркуші гуми проходять додатковий контроль і направляються безпосередньо на лінії виробництва, де виготовляються протектори і боковини.
3
Протектор складається з трьох шарів, які накладаються з різних гумових сумішей за допомогою спеціальних обертових агрегатів, званих квадроплексамі. Для безкамерних шин також виробляється гумовий гермослой, що має високу газонепроникність і теплостійкість.
4
На шинних заводах також виготовляється текстильний корд, виконаний з віскози і прогумований з двох сторін. Він робиться для прийому внутрішнього тиску в шині. Під протектором також розміщується і сталевий корд, який виступає в якості посилюючого. Також на спеціальному обладнанні виготовляються бортові кільця, що складаються з обрезиненной дроту.
5
Всі деталі надходять в цех збірки на спеціальні шіносборочние машини, що з'єднують протектор, боковини, корд і спеціальний гермослой відповідно до запрограмованими установками.
6
Потім шина відправляється на фарбування, де внутрішня поверхня обробляється спеціальним хімічним розчином для досягнення кращої вулканізації. Потім починається сама процедура під впливом струменя, що подається з високим тиском і температурою (близько 200оС), і створюваній парової установкою. Розігріта шина притискається до спеціальної прес-формі, яка створює малюнок протектора і всі написи на боковинах.
7
Готові шини проходять візуальний контроль якості на предмет тріщин, міхурів і інших дефектів. Потім шини відправляються на автоматичний контроль, де визначається відповідність технічним характеристикам виробу. Минулі перевірку шини відправляються на склад, звідки доставляються в магазини для реалізації кінцевому покупцеві.