Як відтворити avi.

AVI - один з найбільш популярних форматів відео. Для його відтворення використовуються спеціальні програми-відеоплеєри, які дозволяють не тільки програти відеофайл, але і вибрати певні звукові доріжки, додати субтитри і відредагувати параметри показу зображення.
Інструкція
1
Щоб відтворити відеофайл формату AVI в Windows, досить запустити файл в одному з використовуваних програвачів. Для відкриття популярних відеоформатів в системі спочатку встановлений програвач Windows Media Player, який, однак, відмовляється відтворювати потрібний ролик без додаткових кодеків. Щоб вони з'явилися, можна скористатися готовим пакетом K-Lite Codecs Pack.
2
Перейдіть на офіційний сайт розробника K-Lite і скачайте необхідну версію кодеків. Найбільш простий в налаштуванні і достатньою буде версія K-Lite Basic, яка не вимагає від користувача ніяких налаштувань і може бути використана відразу після установки. Також ви можете скачати пакети Standart, Full і Mega.
3
Проведіть установку кодеків, запустивши скачаний з сайту файл. Дотримуйтесь інструкцій, які з'являються на екрані і вибирайте опції, які підійдуть вам найкраще.
4
Після установки кодеків бажано перезавантажити комп'ютер. Після перезавантаження спробуйте відтворити потрібний вам файл AVI за допомогою Windows Media Player.
5
Без установки кодеків для відтворення можна скористатися плеєром VLC. Він має вбудовані кодеки і не вимагає установки додаткових пакетів. Скачайте плеєр з офіційного сайту розробника і встановіть його, відповідно до інструкцій інсталятора.
6
Щоб відтворити відео за допомогою VLC, клікніть правою клавішею миші на файлі AVI, після чого виберіть меню «Відкрити за допомогою». У запропонованому списку виберіть VLC Media Player і натисніть «Ок».
Корисна порада
Серед інших програвачів відео можна відзначити плеєр Windows Media Classic, який встановлюється разом з пакетом кодеків K-Lite, а також KMPlayer і BS Player. Всі з перерахованих програм дозволяють управляти аудіодоріжками файлів, вставляти субтитри і налаштовувати параметри відтворення через відповідні пункти меню.