Як робити скріншоти з відео.

В системі Windows стандартними засобами зняти повнорозмірний скріншот з відео не представляється можливим - при переході в повноекранний режим кнопка PrtSc не функціонує. Для зняття зображень з відео можна скористатися відповідною функцією у використовуваному відеоплеєрі або спеціалізованою програмою.
Інструкція
1
Багато популярних і повнофункціональні відеоплеєри в Windows дозволяють зробити скріншот за допомогою своїх налаштувань. Якщо ви використовуєте програвач Media Player Classic, для зняття знімка з екрану достатньо перейти в меню File - Save Image або скористатися комбінацією клавіш Ctrl і I клавіатури. Після цього виберіть папку, куди потрібно зберегти знімок, і натисніть «Зберегти».
2
Щоб зафіксувати кадр за допомогою популярного плеєра VLC, необхідно викликати аналогічну функцію Video - Snapshot у верхній панелі програми. Щоб вказати каталог для збереження файлів скріншотів, перейдіть в пункт Tools - Settings - Video. У пункті Video Snapshots виберіть папку для збереження файлів знімків.
3
Для збереження певного кадру фільму можна скористатися редактором Movavi Video Editor. Встановіть програму, скачавши файл інсталятор з офіційного сайту програми. Відкрийте програму і додайте потрібний файл відео, з якого ви хочете вирізати певний кадр, за допомогою «Файл» - «Відкрити». За допомогою повзунка прокручування виберіть потрібний фрагмент, а потім перейдіть в меню «Правка» - «Зберегти поточний кадр як зображення». Збереження кадру завершено.
4
Серед утиліт для зняття скріншотів можна відзначити Free Screen Video Recorder. Встановіть програму, скачавши її з офіційного сайту розробника. Після цього запустіть її через відповідний пункт меню «Пуск» або за допомогою іконки на робочому столі. На панелі інструментів виберіть тип області, яку хочете захопити через програму: повний екран, вікно, окремий об'єкт або фіксована область. Клікніть лівою клавішею миші на області екрану або вікні програми, знімок якого ви хочете зробити. Після цього відкриється редактор, в якому можна буде змінити створене зображення і зберегти його в одному із запропонованих форматів.