Як побудувати заміський будинок.

Заміський будинок - відмінне місце, де можна провести час з друзями, родичами або просто побути далеко від суєти міста. Будівництво свого будинок ика - це серйозний крок, до якого потрібно підходити дуже обдумано. Далі ми розглянемо як це зробити.
Інструкція
1
Перше, що потрібно зробити для будівництва будинок а - вибрати його проект.В даний час існує величезна кількість готових проектів. Також можна звернутися в архітектурне агентство для виготовлення особистого дизайн-проекту. Вибираючи проект, необхідно задуматися про склад сім'ї, і про те, чи не має бути чи поповнення.
2
Разом з проектом необхідно визначитися, з яких матеріалів буде будуватися ваш будинок . У сучасному світі існує величезний вибір матеріалів. Між собою вони відрізняються за кількома ознаками: теплоізоляції, екологічності, довговічності, ну, і, звичайно ж, - цінової категорії. В першу чергу, вибір матеріалів залежить від проекту майбутнього будинок а.
3
Наступний крок - це отримати дозвіл на будівництво будинок а. Візьміть документ, який підтверджує, що земельна ділянка належить вам, і проект будівництва будинок а. Разом з цими документами вирушайте в органи місцевого самоврядування. Якщо ви збираєтеся вдатися до допомоги будь-якої будівельної організації, то вам знадобиться договір з даною організацією.
4
Після того, як ви отримали дозвіл на будівництво будинок а, можна приступати безпосередньо до будівництва, проект якого у вас вже є.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9zf3lQQyLas
Корисна порада
Інвестування грошей в нерухомість завжди актуально.