Як відновити Mozilla Firefox.

В опціях браузера Mozilla Firefox передбачена можливість резервного копіювання закладок, але іноді цього буває не достатньо. У ряді випадків, наприклад після переустановлення системи, втрачаються не тільки адреси потрібних сайтів, а й cookie-файли, сертифікати, паролі, історія, стилі користувача. Для того щоб відновити Mozilla Firefox, можна скористатися спеціальною програмою - MozBackup.
Вам знадобиться
  • Додаток MozBackup.
Інструкція
1
Встановіть MozBackup на свій комп'ютер. Для цього відвідайте офіційний сайт програми і виберіть на сторінці версію MozBackup, яку хочете використовувати. Натисніть у відповідному рядку кнопку-посилання Download і виберіть директорію для збереження файлу, дочекайтеся закінчення завантаження.
2
Створіть резервну копію профілю, з якої в майбутньому буде вироблено відновлення. Для цього розпакуйте завантажений архів і запустіть файл MozBackup.exe. Відкриється нове діалогове вікно. Ознайомтеся з інформацією на першій сторінці і натисніть кнопку Next. Виберіть дію Backup a profile і версію Mozilla Firefox. При цьому переконаєтеся, що вікно браузера в даний момент закрито.
3
Натисніть кнопку Next і вкажіть шлях для збереження файлу з резервною копією. Якщо необхідно, встановіть для нього пароль. На наступній сторінці відзначте маркером потрібні вам поля: історія, закладки, сертифікати, збережені паролі і так далі. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся, поки програма завершить операцію копіювання, після чого натисніть кнопку Finish.
4
Щоб відновити Mozilla Firefox знову запустіть додаток MozBackup. На сторінці вибору дій встановіть маркер в поле Restore a profile, натисніть кнопку Next і, використовуючи кнопку Browse, вкажіть шлях до файлу з резервною копією. Виберіть компоненти, які хочете відновити, відзначивши їх маркером, і перейдіть на наступну сторінку. Розпочнеться операція відновлення Mozilla Firefox. Дочекайтеся її закінчення і натисніть кнопку Finish.
Корисна порада
Зберігайте файл з резервною копією профілю Mozilla Firefox на диску або інформаційному носії, який не торкнуться збої в роботі системи.