Як грати з дитиною вдома.

Діти дуже люблять рухливі ігри на свіжому повітрі. Але не завжди є можливість вийти на вулицю. Під час хвороби або при похмурої погоди краще посидіти вдома. Якщо дорослі завжди можуть знайти, чим зайняти себе, то дітям це часом не під силу. Тому важливо вміти грати з дитиною вдома.
Інструкція
1
Діти люблять, коли дорослі приймають участь в їхніх іграх, тому, якщо дитина цілий день проводить вдома, більше грайте разом з ним. Відмінне проведення часу - настільні ігри: доміно, пазли, конструктори. Можна влаштувати змагання - хто швидше збере картинку з пазл. Також можна помалювати, зробити красиву аплікацію з кольорового паперу і повісити свої спільні творіння на стіну.
2
Не забувайте про те, що дитина потребує щоденної рухової активності. І незважаючи на те що він сидить вдома, треба йому дозволити виплеснути енергію. Звичайно, можна мовчки спостерігати за тим, як він стрибає по диванах і катається по підлозі. Але ви доставите дитині величезне задоволення, розділивши з ним його гри. Увімкніть музику, влаштуйте невелику дискотеку або конкурс танців - хто кого перетанцює?
3
Можна на деякий час зайняти дитину переглядом мультфільмом, приміром, якщо вам треба приготувати обід. Але це заняття не повинно затягуватися. На перегляд мультфільмів і розвиваючих передач відводите годину-півтори в день.
4
Якщо ви чимось зайняті, а дитина просить пограти з ним, можете попросити його принести з іншої кімнати його улюблену іграшку. Як тільки він це зробить, відразу ж відправте його на наступне завдання - принести червоний кубик, потім - маленьку лялечку, і т.д. Можливо, в пошуках лялечки, малюк відвернеться на іграшку, яку давно не бачив, і трохи пограє з нею сам, поки ви доробляли справи.
5
Якщо дитина хоче перебувати на кухні, поки ви готуєте обід, ви можете зайняти його цікавою грою і тут. Обліпити пластиліном скляну банку, насипайте перед дитиною потроху різних круп і попросіть його, щоб він цієї крупою прикрасив банку, щоб вона стала схожа на вазу. Така захоплююча гра сподобається і малюкові, і дитині постарше, а ще вона корисна тим, що розвиває дрібну моторику.
6
Пограйте з дитиною в ювелірний магазин - насипайте в тарілочку кондитерські вироби, а саме, ріжки і макарони різної величини, візьміть тонкий шнурочок і зробіть разом намиста для магазину. Особливо оцінять таку гру дівчинки, так як потім можна вбиратися в такі незвичайні саморобні прикраси. Щоб намиста вийшли ще оригінальніше, можна спочатку макарони розфарбувати фарбами і висушити, а потім нанизувати на шнурок.
7
Можна влаштувати ляльковий театр - обіграти разом з дитиною якусь, добре знайому йому казку. Це принесе задоволення і вам, і йому. Одним словом, ігор, якими можна зайняти дитину вдома, безліч, головне не лінуватися, застосовувати фантазію, заражати дитину своїм позитивним настроєм і не сидіти склавши руки.