Як навчитися підтягуватися більше. поради Як збільшити кількість підтягувань на перекладині.

Прагнути до більшого і кращого - відмітна риса справжнього чоловіка. Хтось будує кар'єру, а хтось, не забуваючи і про неї, будує своє тіло. Один із кроків до відмінного здоров'ю і зовнішньому вигляду - фізичні вправи, зокрема, підтягування.
Інструкція
1
Для початку уточнимо, які групи м'язів і вправ варто виконувати і розвивати, щоб підтягуватися більше вашого предела.Во-перше, потрібно розвинути такі групи м'язів як: м'язи рук (трицепс, біцепс), м'язи спини (найширші, трапеція ) і м'язи живота (абдомінальні). Для їх розвитку потрібно систематично виконувати декілька упражненій.Для м'язів рук (трицепс, біцепс) корисні такі вправи як віджимання від підлоги і на брусах (різними хватами і під різним нахилом) .Помніте про те, що спортсмени віджимаються двома різними способами. Перший розвиває статичну силу: з положення упору лежачи з прямим корпусом виконайте віджимання з темпом 20 разів на хвилину.
2
Другий спосіб розвиває динамічну силу: з положення упору лежачи з прогином в хребті (таз опущений до підлоги) виконайте віджимання з темпом 60 - 80 разів на мінуту.Стандартние скручування від підлоги з упором ніг, підйоми ніг (прямі, коліна ) у висі 3-4 сети по 10-25 повторень допоможуть накачати абдомінальні м'язи.
3
Безпосередньо перед підтягуваннями слід розім'ятися в спортзалі. Виконайте тягу нижнього блоку до поясу 4 сети по 10-12 разів, потім тягу верхнього блоку за голову широким хватом 4 сети по 8-10 разів, в завершенні виконайте шрагі зі штангою і гантелями 3-4 сети по 8-12 повтореній.Мишци спини (найширші, трапеція) тренують, звичайно, самі підтягування, але виконані широким хватом.Для того, щоб віджиматися більше, використовуйте спеціальний тальк, руки не будуть скользіть.Нужно не забувати про сон і харчуванні: спати по 8-9 годин вночі, по можливості 1-2 години вдень, харчуватися правильно, однак пам'ятайте, що 4-5 разове харчування - запорука успіху, тренуватися регулярно і відпочивати після тренувань.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z41J8x52--o