Як дістатися до Мінеральних Вод.

Місто Мінеральні Води з повною підставою можна назвати центром знаменитого курортного району Ставропілля. Це і великий промисловий центр і транспортний вузол, так що дістатися до Минвод можна будь-яким видом транспорту.
Вам знадобиться
  • - розклад аеропорту Мінеральні Води;
  • - розклад поїздів по станції «Мінеральні Води»;
  • - карта автомобільних доріг Росії.
Інструкція
1
Саме в Мінводах знаходиться найбільший на півдні Росії аеропорт, який приймає не тільки внутрішні, а й міжнародні рейси. Кожен день сюди прибувають близько десятка московських літаків і майже стільки ж з Санкт-Петербурга, повітряні судна Єкатеринбурга, Воронежа, Волгограда, Казані та інших міст. Міжнародними авіалініями аеропорт Мінеральні Води пов'язаний з Єреваном, Стамбулом, Ташкентом, Салоніком, Бангкоком, Душанбе та іншими містами південно-східної Європи і Азії.
2
Через залізничну станцію «Мінеральні Води» проходить близько сотні поїздів. Тут зупиняються як пасажирські склади, так і швидкі, що йдуть на південь Росії. Якщо ви збираєтеся їхати залізницею, зверніть особливу увагу на потяги, що йдуть на Кисловодськ. Мінводи - одна з останніх зупинок перед кінцевою. Крім кисловодских поїздів, в Мінеральні Води можна доїхати тими, що йдуть з центру Росії на Грозний, Владикавказ, Назрань, Махачкали, Нальчик, Баку.
3
Потяги приміського сполучення пов'язують Мінеральні Води з іншими містами курортного району Ставропілля. З Кисловодська і П'ятигорська через Мінводи кілька разів на день ходить електричка.
4
Дістатися до Минвод можна і на міжміському автобусі. Новий автовокзал щодня приймає і відправляє рейси на Владикавказ, Нальчик, Назрань, Махачкали, Новоросійськ, Ростов-на-Дону та інші південні міста. Два рейси пов'язують Мінеральні Води з Москвою. Один автобус відправляється від Казанського вокзалу, інший - з автовокзалу в Орехово. Що стосується крайового центру, то із Ставрополя теж можна дістатися приміським автобусом або маршруткою, які ходять досить часто. Але багато місцевих жителів, вирушаючи в подорожі з аеропорту Мінеральні Води, нерідко воліють таксі.
5
Збираючись вирушити з центру Росії в Мінводи на автомобілі, виберіть одну з двох трас. Найбільш популярна дорога М-4 через Воронеж і Ростов-на-Дону. Але рух там більш інтенсивне, ніж по трасі М-6, яка вам теж підійде. Ця дорога веде через Тамбов, Волгоград і Елісту.