Як вибрати чоловічі окуляри.

Правильно підібрані окуляри не тільки не зіпсують ваш зовнішній вигляд, навпаки, вони допоможуть підкреслити достоїнства зовнішності і приховати її недоліки. Так що рецепт, виписаний офтальмологом, - не вирок, але ключ до нового іміджу.
Інструкція
1
Головне, що ви повинні знати про підбір оправи, - певній формі обличчя підходить певна форма очок. У чоловіків це правило може викликати великі труднощі, адже вони, на відміну від жінок, гірше знають особливості своєї зовнішності. Але все не так складно: особи діляться всього на 7 категорій - трикутник, перевернутий трикутник, прямокутник, ромб, коло, овал, квадрат. Подивіться в дзеркало і подумайте, на яку з цих фігур найбільше схоже ваше обличчя.
2
Якщо тип особи визначений, можна приступати до вибору оправи. Потрібно керуватися такими правилами: - тип особи і форма окулярів повинні бути протилежними, тобто чоловікам з квадратним обличчям підійдуть круглі окуляри, а з круглим - квадратні і т.д.; - Окуляри повинні бути пропорційні розміру особи; - окуляри можуть добре приховати недоліки особи, тому підбирайте їх так, щоб згладити диспропорції вашої зовнішності. Наприклад, людям із занадто вузько посадженими очима ширші окуляри дозволять візуально збільшити відстань між ними.
3
При виборі окулярів не звертайте увагу на стереотипи, вам може здатися, що розглянута модель недостатньо брутальна для чоловіка, і ви спеціально купите більш масивні і агресивні окуляри, які зовсім не будуть поєднуватися з вашим обличчям. Ваша зовнішність і окуляри повинні гармоніювати, і тут немає місця встановленим приписам, так як кожна людина унікальна.
4
Підбирайте окуляри не тільки під форму обличчя, а й під свій стиль і спосіб життя. Окуляри не повинні здаватися на вас зайвою деталлю, а цього можна досягти тільки їх відповідністю загальному образу. Так, студенту не потрібні занадто строгі окуляри, а бізнесменові за 40 занадто модні молодіжні.
5
При виборі оправи зверніть увагу на її матеріал. Металеві оправи - класичний вибір, вони не надто виділяються на обличчі і завжди виглядають елегантно. Металеві оправи ідеально підходять для ділових костюмів. Пластмасові окуляри мають більше варіантів забарвлень і форм, вони підійдуть тим чоловікам, які хочуть виглядати модно.
6
Окуляри повинні поєднуватися не тільки з вашим обличчям, але і з вашим одягом. Якщо ви часто міняєте стиль, у вас має бути кілька пар окулярів: більш строгі, які носять із ділової одягом, і модні - для створення неформального образу.