Як з фотографії зробити картину.

Хочете здивувати рідних і близьких картиною, на яких вони зображені? Це можливо, навіть якщо ви зовсім не вмієте малювати. Досить знайти відповідну фотографію і скористатися спеціальною програмою для обробки зображень.
Вам знадобиться
  • - вибране для обробки фото;
  • - програма «Віртуальний художник»;
  • - комп'ютер (ноутбук, планшет).
Інструкція
1
Створити картинку з фотографії можна за кілька хвилин. Для цього скористайтеся будь-якою версією програми «Віртуальний художник». Скачайте додаток, розпакуйте архів з програмою і встановіть її на комп'ютер. Відкрийте програму і починайте створювати власний шедевр.
2
На панелі інструментів у лівому верхньому куті знайдіть розділ «Файл», натисніть на кнопку з відповідним написом і в випадаючому вікні виберіть опцію «Відкрити фото». У новому вікні вкажіть місце розташування потрібного вам зображення і виберіть фото. Потім натисніть кнопку «Відкрити», тим самим ви додасте своє зображення в проект.
3
Тепер приступайте до обробки. Виберіть стиль вашої майбутньої картини, натиснувши на піктограму, що зображає палітру, або перейшовши в розділ «Зображення» на верхній панелі інструментів. Ви можете вибрати оформлення вашого полотна, зазначивши потрібний пункт і вибравши той чи інший стиль в цьому ж розділі.
4
Або зробіть інакше. Після відкриття фото з правого боку робочого вікна з'явиться панель «Налаштування картини» з переліком можливих варіантів обробки зображення. Виберіть із запропонованих варіантів стиль оформлення вашої картини: акварель, випалювання, мозаїку, олівець, кубізм, імпресіонізм, комікс. Для цього натисніть на кнопку з відповідним написом. Потім у розділі «Налаштування картини» у нижній частині робочого вікна відзначте потрібні параметри: тип і розмір кисті, напрямок мазків, фарби, вид полотна, якщо потрібно, вкажіть матеріал поверхні, на яку повинен бути «завдано» ваш малюнок.
5
Після цього натисніть на кнопку «Створити картину». Тут же ви можете подивитися, що у вас вийшло. Якщо остаточний варіант картини вас влаштовує, в меню «Файл» виберіть опцію «Зберегти» і, пересуваючи повзунок, відзначте потрібні вам параметри: розмір зображення (для друку фото на аркуші формату 9х12, 10х15, 20х30, для перегляду на моніторі або залишити вихідний розмір ). Тут же вкажіть, як повинен виглядати ваш малюнок, вибравши один із запропонованих варіантів: максимально різким, використовувати оптимальний варіант або помірно розмитий. Натисніть ОК і відзначте якість зображення (у відсотках). Вкажіть шлях збереження картинки.
6
При бажанні ви також можете прикрасити вашу картину рамками, вибравши їх за допомогою опції «Рамки» на панелі інструментів або в меню «Зображення».
Зверніть увагу
В пробної версії програми недоступна функція друку фото. Але ви можете зберегти картинку і роздрукувати її пізніше звичайним способом.
Корисна порада
При необхідності ви в будь-який момент можете повернутися до вихідного зображення, скасувавши всі обрані раніше дії.