Як повинна виглядати наречена.

В глибині душі всі дівчатка мріють про весілля - про красивий і улюбленому нареченого, шикарному білому платті, весільному торті і гостях. Для того, щоб виглядати на церемонії одруження чудово, потрібно заздалегідь продумати до дрібниць все в своєму образі.
Інструкція
1
Щоб виглядати на весіллі свіжою і сяючою, дотримуйтесь хоча б місяць перед торжеством правильний розпорядок дня і збалансовано харчуйтеся. Висипайтеся, пийте достатню кількість рідини, їжте багато свіжих фруктів і овочів. Так у вас не виникне непередбачених проблем зі шкірою обличчя, ви будете виглядати свіжо і молодо. За кілька днів до весілля корисно відвідати косметолога, щоб зробити корисні процедури з омолодження або зволоженню шкіри. Наречена на весіллі повинна виглядати бездоганно, тому стан шкіри дуже важливо - вам належить весь час бути на виду і багато фотографуватися.
2
Звичайно ж, фігуру не зробити ідеальною за тиждень до весілля. За нею необхідно стежити постійно, тому, якщо ви плануєте весілля не через місяць, а, приміром, в найближчий рік, ви цілком можете зайнятися собою - записатися з спортзал, щоб скинути до весілля пару-трійку зайвих кілограмів або просто підкоригувати свої форми.
3
На весіллі ваша зачіска і макіяж повинні бути особливими і бездоганними. Якщо навіть ви чітко уявляєте, як укладіть волосся в день одруження, все одно потрібно «відрепетирувати» і зачіску, і макіяж перед цим. Ви повинні оцінити свій образ нареченої в його закінченому вигляді - в сукні, із зачіскою, макіяжем, аксесуарами, щоб в день весілля не зіпсувати собі настрій від того, що вам щось не подобається.
4
За традицією, наречені йдуть до вінця в білих сукнях. Сучасні дівчата відрізняються багатою фантазією і іноді вибирають для весілля сукні яскравих кольорів - червоні, темно-сині та ін. Не важливо, яке плаття ви виберете, головне, щоб воно подобалося вам, підкреслювало достоїнства фігури і було вам до лиця.
5
І напевно, одне з найголовніших складових вашого весільного образу - це душевний стан. Від того, в якому ви будете настрої, залежить ваш зовнішній вигляд. Наречена повинна виглядати на весіллі хоч і схвильованої, але найщасливішою, адже в цей день виповнюється її велика мрія. Тому «знімайте» з себе щасливої усмішки і відмінного настрою.