Як вибрати електродвигун.

При виборі електродвигуна необхідно в першу чергу враховувати особливості приводного механізму і рівень навантаження. Існує кілька типів приладу.
Інструкція
1
Двигуни постійного струму зараз практично не використовуються в побуті: для них потрібна окрема мережа, вони вимагають більш складного догляду, а плавність регулювання ходу, якої вони славилися раніше, тепер з появою дешевих перетворювачів частоти для двигунів змінного струму, стала не так важлива. Двигуни постійного струму використовуються на підприємствах, де важливі перевантажувальна здатність і високий пусковий момент.
2
Синхронні двигуни мають ряд переваг: покращують характеристики мережі, легко справляються з перепадами напруги, мають високу перевантажувальну здатність і постійну швидкість обертання. Але ці електродвигуни мають високу ціну і складний пристрій, їх розумно використовувати, тільки якщо вам необхідна потужність вище 100 кВт.
3
Асинхронні двигуни використовуються для невеликих і середніх навантажень. Вони найбільш прості в обслуговуванні і мають найменшу ціну. Однак асинхронні двигуни чутливі до падінь напруги в мережі.
4
Після вибору типу двигуна підберіть конкретні моделі по потужності. Для цього вам необхідно знати, яка потужність потрібна, щоб привести в рух необхідний механізм. При виборі електродвигуна переконайтеся, що ваша мережа буде здатна видавати необхідну напругу і струм для правильної роботи.
5
Різні моделі електродвигунів розробляються під різні режими роботи. Переконайтеся, що обрана модель буде здатна працювати тривалий час без зупинок або, навпаки, спокійно витримає постійні цикли включення-виключення, тобто ви повинні підібрати двигун, відповідний характеру вашого технологічного процесу.
6
Щоб використання двигуна швидко окупилося, він повинен бути енергоефективним. При покупці звертайте увагу на клас енергоефективності. Найвищий клас - IE3, двигун такого класу дозволяє заощадити дуже велика кількість енергії, а значить, ваших коштів.