Як зробити подушечку для кілець. Подушечка для кілець своїми руками.

Весілля - одна з найважливіших свят у житті кожної людини, і для того, щоб воно запам'яталося на довгі роки, підготовка до весілля включає масу тонкощів і нюансів, які потрібно ретельно продумати. До таких нюансам відноситься не тільки вибір букета, прикрас для торжества, костюмів нареченої і нареченого, а й створення ошатною подушечки для кілець . Звичайно, подушечка не є обов'язковим елементом весілля, але вона може ще більше прикрасити ваше весілля і підкреслити красу кілець - символів подружжя.
Інструкція
1
Зшити подушечку для обручальних кілець нескладно - для цього вам буде потрібно шовк або креп-сатин, синтепон для наповнення, атласна стрічка, нитки, клей, різні намистини і бісер, а також декоративна дріт і декоративні шпильки.
2
Візьміть відріз тканини шириною 15 см і довжиною 30 см. Враховуйте при розкрої тканини припуски на шви. Складіть тканину лицьовою стороною всередину навпіл, щоб сформувати квадрат 15х15 см.
3
Сшейте дві сторони квадрата, залишивши одну сторону відкритою. Виверніть заготівлю для подушечки і через відкриту сторону заповніть її синтепоном. Що залишився край подушечки акуратно сумістите і зашейте вручну потайним швом.
4
З атласної стрічки, відповідної подушечці за колірною гамою, зав'яжіть красивий бант і на його центральну точку приклейте вісімку з тонкої декоративної дроту. Потім прикрасьте серединку банта красивою бусиною, приклеївши її за допомогою суперклею.
5
Кінці декоративної дроту прикрасьте - нанизати на них намистини або бісер. Також ви можете при бажанні обшити подушечку ошатною тасьмою або мереживом.
6
В центр подушечки застроміть дві декоративних булавки і надіньте на них кільця.
7
Прикраса для весільної церемонії готово! За таким же принципом ви можете виготовити подушечку будь-якого іншого кольору з додатковими прикрасами та аксесуарами.