Квашена капуста з грибами. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Національна їжа номер один, особливо в холодну пору року - це, звичайно ж, квашена капуста! Для тих, хто хоче урізноманітнити традиційний рецепт, пропоную квашену капусту з грибами - будь-якими їстівними. У моєму випадку це печериці як найдоступніші для міського жителя. У вже готову капусту можна додати на свій розсуд цибулю і рослинне масло, посиливши вітамінну складову страви.
Вам знадобиться
  • капуста, морква, сіль, кмин, гриби (шампіньйони), каструля, друшляк, вода
Інструкція
1
Зварити розсіл з розрахунку на 1 літр води 100 грам солі, остудити.
2
Нашинкованную капусту опустити в розсіл, в середньому на 2 хвилини.
3
З розсолу капусту дістати шумівкою на друшляк.
4
З друшляка капусту відкинути в ємність, де вона буде солитися. Змішати з тертою морквою і кмином. Моркви треба приблизно 100 гр на 1 кг капусти.
5
Через два-три дні, коли капуста буде готова, при перекладанні її в скляні банки шарами укладати відварені шампіньйони. Через день-другий гриби промаринується капустяним розсолом.
Зверніть увагу
Щодня 1-2 рази капусту треба притискати до дна, щоб випустити що утворюється газ, інакше капуста буде гіркою. Зберігати в скляних банках в холодильнику.
Корисна порада
Цей спосіб засолювання швидкий і простий - схожий на, як конвеєр, поки шінкуешь одну партію, інша в розсолі, третя стікає на друшляку. Капусту залишити на три дні для закваски під невеликий гніт. Я використовую трилітрову банку з водой.Тмін можна не класти, але ця спеція сприяє кращому засвоєнню квашеної капусти в шлунку.