Як користуватися iBooks? Частина 1.

Даний посібник (з картинками) в першу чергу написано для бабусь і дідусів, пам'ять яких підводить; і в другу чергу для тих, хто тільки починає пізнавати красу використання планшетів і телефонів від компанії Apple в якості електронної читалки.
Вам знадобиться
  • - iPad/iPhone/iPod touch
  • - iBooks
Інструкція
1
Як запустити iBooks.Варіант 1. Запуск з робочого столу. Щоб запустити стандартний додаток для читання книг на вашому пристрої, знайдіть на одному з робочих столів іконку iBooks і потім запустіть додаток, торкнувшись ее.Варіант 2. Пошук і запуск через рядок пошуку. - Крок 1. Якщо iOs нижче 7, то Натиснути кнопку Home стільки разів, поки не з'явиться рядок пошуку. Якщо iOs 7 і вище, то провести пальцем по робочому столу від середини екрану вниз. - Крок 2. Ввести в рядку пошуку слово ibooks. Натиснути на іконку знайденої программи.Прімечаніе. - Для зміни розкладки клавіатури з російської на англійську треба натиснути на значок глобуса внизу зліва під буквами. Щоб повернутися на російську розкладку, потрібно натиснути глобус ще раз.
2
Як переглядати коллекціі.Коллекціі - це різні набори книг. Щось типу різних шаф з книгами. Одна колекція - одна шафа. Є три передвстановлені колекції: Книги, Куплені і Pdf. Але можна створювати і свої коллекціі.Чтоби переглянути наявні набори книг, потрібно натиснути кнопку Колекції зліва вгорі екрану і вибрати в списку, що з'явився назву потрібною.
3
Як переглядати книги в одній колекції. Варіант 1. У вигляді списку. Щоб переглядати назви книг і їх авторів у вигляді списку, потрібно натиснути кнопку, на якій зображені три черти.Варіант 2. У вигляді книг на книжкових полицях. Щоб переглядати назви книг і їх авторів у вигляді книг на книжкових полицях, потрібно натиснути кнопку, на якій зображені чотири квадрата.
4
Як шукати кнігу.Поіск книги буде проводитися по всіх колекціям відразу. Так що не важливо, в якій колекції ви перебуваєте сейчас.Проведіте по екрану пальцем зверху вниз. Повинна з'явитися рядок пошуку, в якій ви можете набрати назву книги або автора. Натисніть на знайдену книгу.
5
Як відкрити книгу. - Крок 1. Якщо потрібна книга знаходиться в поточній колекції, просто знайдіть її назву і натисніть на неї. Якщо книг дуже багато, скористайтеся функцією пошуку (див. Пункт 4 Як шукати книгу) .- Крок 2. Якщо відкривається набір книг (колекція), в якому немає потрібної книги, але ви знаєте в якої колекції вона знаходиться, скористайтеся пунктом 2 Як переглядати колекції, а потім кроком 1 цього пункта.Прімечаніе. Якщо відкрита інша книга. Натисніть на кнопку Бібліотека у верхньому лівому кутку. Поточна книга закриється і відкриється колекція, в якій ця книга знаходиться.
6
Як налаштувати величину букв.Нажміте на кнопку з двома буквами А в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 1. Для збільшення букв тексту. Натискайте на велику букву А стільки разів, скільки буде потрібно. Ви відразу побачите змінений розмір тексту на екране.Для зменшення букв тексту. Натискайте на маленьку букву А стільки разів, скільки буде потрібно. - Крок 2. Для продовження читання доторкніться до сторінки тексту.
7
Як змінити вид букв.За малюнок накреслення літер і знаків відповідає шрифт. Він впливає на легкість для читання тексту. - Крок 1. Натисніть на кнопку з двома буквами А в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 2. Натисніть кнопку Шріфт.- Крок 3. Виберіть будь-який з вподобаних на вид шріфтов.- Крок 4. Для продовження читання доторкніться до сторінки тексту.
8
Як налаштувати фон кнігі.- Крок 1. Натисніть на кнопку з двома буквами А в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 2. Натисніть кнопку Теми.- Крок 3. Виберіть будь-який з вподобаного фону: Білий, Сепія, Ночь.- Крок 4. Для продовження читання доторкніться до сторінки тексту.
9
Як налаштувати вигляд кнігі.- Крок 1. Натисніть на кнопку з двома буквами А в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 2. Натисніть кнопку Теми.- Крок 3. Виберіть вподобаний з наявних видів книги: Книга, На весь екран, Прокрутка.- Крок 4. Для продовження читання доторкніться до сторінки тексту.
10
Як налаштувати яскравість кнігі.- Крок 1. Натисніть на кнопку з двома буквами А в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 2. Рухайте бігунок вліво для зменшення яскравості і вправо - для увеліченія.- Крок 3. Для продовження читання доторкніться до сторінки тексту.
11
Як шукати по тексту.- Крок 1. Натисніть на кнопку зі значком лупи в правому верхньому куті відкритої книги. - Крок 2. У рядку пошуку введіть шукане слово, фразу або номер страніци.- Крок 3. Для переходу до потрібного місця виберіть відповідне зі списку найденних.- Крок 4. Якщо необхідно повернутися до початкового тексту, натисніть на посилання Назад до стор.. .. зліва внизу екрану. Інакше - пропустіть цей шаг.Для продовження читання без переходу з пошуку доторкніться до сторінки тексту.
12
Як перейти до змісту, закладин або цітатам.Оглавленіе - зміст книги по главах із зазначенням номера страніци.Закладкі - відмічені страніци.Заметкі - виділені кольором або підкресленням фрагменти тексту або окремі слова.- Крок 1. Натисніть на кнопку поруч з кнопкою Бібліотека (точка-тире тричі) .- Крок 2. Торкніться що цікавить вас вкладки: Зміст/Закладки/Заметкі.- Крок 3. Знайдіть потрібний рядок. Для переходу натисніть на нее.Для продовження читання з того ж місця натисніть кнопку До тексту в лівому верхньому кутку книги.
13
Як читати виноски/посилання/прімечанія.Во час читання тексту можна зустріти виноски в квадратних дужках або слова, підсвічені темно-синім кольором. Якщо на них натиснути, то відкриється сторінка приміток в кінці книги з шуканим текстом пояснень. Для повернення до вихідного тексту потрібно натиснути Назад до стор. ... В лівому нижньому кутку книги.
14
Як створювати і видаляти закладки, цитати, заметкі.Закладкі.- Для створення закладки натисніть значок смугастої стрічки у верхньому правому куті книги. На кут сторінки ляже червона ленточка.- Для видалення закладки натисніть на червону ленточку.- Для переходу по закладках див. Пункт 12.Цітати.- Поставте палець на початок цитати і тут же ведіть його до її закінчення. За замовчуванням цитата виділиться жовтим цветом.- Швидко торкніться виділеної області і приберіть палець. У спливаючому меню з декількома кнопками виберіть набір кольорових гуртків для зміни кольору, або білий гурток, перекреслений червоною смугою, для скасування виделенія.- Для переходу за цитатами див. Пункт 12.Заметкі.Собственние коментарі (нотатки) пишуться до слова, фразі або фрагменту виділеного тексту. У тексті вони будуть виглядати як маленький жовтий квадрат на полях книги, при натисканні на який можна буде побачити їх у повному розмірі. - Поставте палець на початок коментованій фрази і тут же ведіть його до її закінчення. За замовчуванням цитата виділиться жовтим цветом.- Швидко торкніться виділеної області і приберіть палець. У спливаючому меню з декількома кнопками виберіть жовтий смугастий прямоугольнік.- З'явиться поле для нотаток. Після написання замітки натисніть на кнопку приховування клавіатури. - Для видалення замітки можна або очистити поле Нотатки, або видалити цитату, до якої прив'язаний комментарій.- Списком замітки відображаються в прив'язці до цитат (див. Пункт 12).
Зверніть увагу
Єдине, що ви можете зробити не так в пристрої Apple - це видалити потрібну книгу або сам додаток з безліччю книг. Вам просто потрібно запам'ятати, що натискати на хрестик у тремтячою іконки на екрані робочого столу - це означає видалити програму. А якщо натиснути в бібліотеці кнопку Видалити - це видалити книгу (або книги). Все інше легко поправимо, і робити не страшно. Та й це частково можна виправити (власні нотатки, цитати і закладки відновити не вдасться), тільки часу займе трохи більше.
Корисна порада
Кнопка Home - кнопка на лицьовій стороні вашого пристрою.