Як замовити каталог Laura Donati безкоштовно.

Хто б що не говорив, але замовляти одяг за каталогом приємніше, ніж через інтернет магазин. Особливо це актуально для людей у віці, які мають певні труднощі при роботі в інтернеті. Найновіший і перспективний каталог жіночого одягу з Європи - це Каталог «Лаура Донаті».
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - телефон;
  • - або комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це зайти на сайт www.laura-donati.ru. При завантаженні головної сторінки Ви побачите спливаючий банер з пропозицією ввести адресу доставки каталогу.
2
Заповніть поля ПІБ, адресу доставки та натисніть клавішу «Замовити каталог».
3
Якщо баннера при завантаженні не з'явилося, то на головній сторінці Ви можете знайти картинку з написом «Замовити каталог безкоштовно».
4
Пройдіть по ній і заповніть Ваші контактні дані та адресу доставки нового каталогу. Ми також рекомендуємо заповнити поля з мобільним телефоном і адресою електронної пошти. У цьому випадку Ви зможете отримувати повідомлення з доставки замовлених товарів і новинні розсилки по проведеним акціям з подарунками.
5
Якщо ж у Вас немає під рукою доступу в інтернет, то можна замовити каталог по телефонам +7 (495) 783-54-84 або +7 (800) 200-06-64.