Як вибрати одяг Laura Donati.

Купуючи одяг у магазині, можна абсолютно спокійно її приміряти і подивитися до обличчя вона Вам чи ні. Але сьогодні все більше і більше покупок відбувається через інтернет магазини або каталоги, коли у Вас просто немає можливості поміряти річ до її покупки. Однак менша вартість товарів, що купуються дистанційно, переважує незручність з вибором і неможливістю їх поміряти. Але і це питання вирішується досить просто.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - каталог «Лаура Донаті»;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Каталог «Лаура Донаті» можна отримати, замовивши його абсолютно безкоштовно на сайті www.laura-donati.ru або зателефонувавши по телефону +7 (495) 783-54-84.
2
Гортаючи каталог, зверніть увагу, що до кожної моделі є досить повне опис з можливим коментарем про те до якої фігурі підходить дана модель.
3
Також для полегшення вибору практично на кожному розвороті в рамці у вигляді сердечка мається порада від творця каталогу Лаури Донаті.
4
Для визначення розміру відповідного саме Вам в каталог включено розділ «Який розмір Вам замовити?». Вам залишається тільки зняти мірки, занести їх в порожні поля для заповнення та визначити Ваш російський розмір. Зверніть увагу, що в каталозі «Лаура Донаті» зазначені саме російські розміри.
5
Якщо ж Ви все ще сумніваєтеся, підійде Вам та чи інша річ, то Ви можете зайти на сайт www.laura-donati.ru, знайти вподобану річ в електронному каталозі і подивитися відео моделі з подіуму. Не дивлячись на те, що не до всіх моделей мається відео, Ви все ж зможете подивитися інші товари в русі. У більшості випадків Ви зможете знайти відео до товару, якщо він є новинкою або бестселером в Європі.
6
На сайті, прочитайте розділ «особливості фігури» (http://www.laura-donati.ru/page/osobennosti-figury), в якому Ви знайдете рекомендації по крою одягу стосовно до Вашого типу фігури.
7
Визначившись з кроєм одягу, Ви можете спробувати знайти моделі з даними кроєм в каталозі на сайті і замовити саме її.
8
Також допоможе реальна примірка речі при її доставці. Пам'ятайте, що Ви можете повернути товар на протязі 14 днів, якщо він Вам не підійшов.
9
Ну і на останок стежте за повідомленнями на блозі «Лаура Донаті» (http://laura-donati.blogspot.ru/) і в групах в соціальних мережах (http://www.odnoklassniki.ru/group/54623166857235). Це допоможе залишатися Вам в курсі всіх подій, рекомендацій і тенденцій у світі моди.