Як зробити пальму з пляшок.

Скупчилися вдома або на дачі пластикові пляшки можуть стати чудовою прикрасою присадибної ділянки: з них можна зробити хитромудрі фігурки і статуї, наприклад пальми.
Вам знадобиться
  • - пластикові пляшки коричневого та зеленого кольору;
  • - ножиці;
  • - дриль і свердла;
  • - металевий пруток.
Інструкція
1
Сформуйте стовбур пальми. Для цього візьміть коричневі пляшки і відріжте у кожній з них денце на висоті 15-17 см. З половинок з денцем і формуватиметься стовбур: наріжте їх краю зубчиками (це створить ефект шорсткості стовбура). Потім за допомогою дриля і свердла в кожному елементі стовбура зробіть отвори, діаметр яких повинен дорівнювати діаметру обраного вами металевого прута. Почніть збирати стовбур, нанизуючи на пруток одну за одною підготовлені коричневі елементи (одягайте деталі стовбура денцями вниз). Потім акуратно відігніть зубчики.
2
Зробіть із зелених пластикових пляшок листя пальми. Для цього кожну ємність розріжте навпіл по довжині і зробіть надрізи по краю. Зверніть увагу на те, що ширина листя повинна бути трохи більше половини діаметра пляшки, в іншому випадку листочки закрутяться.
3
Закріпіть зелене листя. Для цього на останній зеленої пляшці залиште горлечко з пробкою. У пробці просвердлите отвір, діаметр якого має дорівнювати діаметру металевого прута, і насадите зібраний ствол. Після цього акуратно притисніть всі інші листя.
4
Виконати закріплення зеленого листя можна й іншим способом. Для цього у верхній частині стовбура виконайте кілька хрестоподібних розрізів (їх кількість повинна відповідати числу листя пальми). Надрізи робіть в шаховому порядку, щоб листові пластинки не заважали один одному. Потім вставте в ці надрізи листя і закріпіть конструкцію зсередини.
5
Встановіть зібрану пальму на вибраному вами місці. Це прикраса не боїться вітру, морозів та проливного дощу, тому довго буде радувати ваш погляд.
Зверніть увагу
Будьте обережні: гострими кутами заготовок можна порізати пальці.
Корисна порада
При бажанні прикрасьте пальму пластмасовими бананами або мавпочкою.