Як виростити пшеницю в Minecraft.

В Minecraft проблема голоду для героя актуальніше, ніж у багатьох інших іграх. На щастя, є ряд рішень для цієї проблеми - полювання, торгівля, фермерство. Останнє є найбільш зручним і довготривалим рішенням.
Інструкція
1
Хліб відновлює три одиниці голоду і «Крафт» (створюється) з трьох одиниць пшениці, розташованих на верстаті в горизонтальну лінію. На перший час краще знайти стадо тварин, щоб забезпечити собі прожиток, поки буде рости пшениця.
2
Перевага пшениці над іншими культурами в тому, що висока трава з якої пшениця виводиться, дуже поширена рослина, яка росте практично у всіх біомів. У джунглях замість високої трави зростає папороть, з якого досить рідко, але випадають насіння пшениці, в пустельному биоме зростає засохла трава, з якої теж випадають це насіння. Гарбузи, кавуни або картопля значно складніше знайти в дикій природі.
3
Для початку зберіть так багато насіння, як зможете. Вони випадають не з кожної травинки, тому вам доведеться знищити досить багато цієї рослини. На щастя, воно з легкістю руйнується рукою.
4
Тепер потрібно зробити сапку. Підійде дерев'яна або залізна, робити сапку з більш дорого матеріалу в цілому безглуздо.
5
Пшениця росте на грядках, причому її блок має бути не далі, ніж в чотирьох клітинах від води. Знайдіть місце під майбутню ферму, обробіть сапкою (за допомогою правої кнопки миші) квадрат зі стороною в дев'ять клітин. Викопайте центральний блок і залийте на його місце відро води, посадіть насіння пшениці на інші блоки. Зробіть якомога більше подібних секторів. Пшениця росте досить довго, а потрібно її багато.
6
Як випливає освітите вашу ферму. Пшениця росте тільки при високому рівні освітлення. Можна розмістити факели на паркані, яким потрібно оточити вашу ферму, щоб урожай не затоптали тварини.
7
Пшениця росте в кілька етапів, будьте обережні і уважні, не спитайте передостанню і останню стадію зростання, інакше всі праці будуть марними. Після досягнення останньої фази росту пшеницю (вона стає жовтою) можна збирати.
8
Надалі має сенс переобладнати ферму в автоматичну, це дозволить значно швидше збирати врожай. Можна прискорювати ріст пшениці за допомогою кісткового борошна, яка виходить з кісток скелетів.
Зверніть увагу
Чи не стрибайте на блоки, на яких росте пшениця, від цього грядки перетворюються на звичайні блоки землі, а насіння пшениці просто випадають.