Як швидко побудувати будинок в minecraft.

В Minecraft гравця підстерігають багато небезпек - ворожі монстри бродять в темряві і тільки й чекають можливості накинутися. Порятунок від них можна знайти під дахом самого простого, освітленого будинку, який краще побудувати швидко.
Інструкція
1
Знайдіть відповідне місце під будинок, найкраще підійде рівна площадка. Добудьте п'ять блоків дерева і зробіть сокиру. Вирубаєте сокирою якомога більше дерев, дерево - це відмінний матеріал для першого будинку. Вам знадобиться кілька СТАК дощок (в СТАК 64 одиниці), значить, вам потрібно добути приблизно скл деревини.
2
Добудьте трохи кругляка, він підійде для фундаменту. Булижник легко видобувається кам'яної киркою. Як правило, булижник можна знайти, копнувши буквально два блоки вниз. Місце, що звільнилося від кругляка, можна в майбутньому використовувати як підземну комору.
3
Викладіть фундамент, перший будинок не повинен бути більшим - 4х5 блоків цілком достатньо. Можна зробити побільше, якщо ресурсів достатньо.
4
Починайте будувати стіни, якщо у вас недолік ресурсів, будуйте їх висотою у два блоки, залишайте вікна в один блок під дахом, щоб туди не могли пролазити монстри. Закінчивши будівництво стін, займіться дахом. Для прискорення процесу дах можна зробити плоскою, з часом її можна буде переробити.
5
Останнє, що потрібно зробити - двері. Двері створюються з шести дощок, розташованих двома вертикальними смужками на верстаті. Можна зробити одинарну двері, можна подвійні. Врахуйте, якщо ви граєте на високому рівні складності, зомбі можуть виламати дерев'яні двері.
6
Після цього вам залишається освітити будинок факелами, зробити кілька скринь, верстак, піч і ліжко. Все. Можна заселятися. Подібний швидкий будиночок може стати непоганою тимчасової базою, а може і довготривалим житлом, навколо якого можна будувати ферми, розводити тварин і упорядковувати територію.
7
Minecraft дозволяє в будь-який момент без особливих зусиль перебудувати або добудувати будинок. Будинок можна розширювати в сторони і вниз, особливо зручно зробити особистий вхід до підземелля і поступово розробляти шахти.
Зверніть увагу
Споруда будинку із землі себе не виправдовує. Краще знайти і упорядкувати неглибоку печеру, але це теж зажадає ресурсів.