Як входити в поворот.

За даними ГИБДД частою причиною дорожньо-транспортних пригод є неправильні дії водіїв в екстремальних ситуаціях. Причому це стосується не тільки початківців, але і досвідчених автомобілістів. Одним із складних маневрів, з яким не завжди вдається впоратися навіть кваліфікованому водієві, є входження в поворот. Освоєння техніки управління автомобілем при входженні в поворот забезпечить водієві безпеку і поліпшить координацію.
Інструкція
1
Якщо необхідно виконати поворот на перехресті, при під'їзді до нього скиньте швидкість ще на прямій частині дороги. Сповільнюйтеся так, щоб мати можливість пройти кут з постійною швидкістю, підтримуваної несильним натисканням на педаль газу. Не входьте в поворот на високій швидкості і не гальмуйте на дузі. В іншому випадку ви ризикуєте опинитися в заметі або на узбіччі.
2
Заходьте в поворот на включеній передачі. Якщо виникне необхідність екстрено загальмувати, ви зможете зробити це практично миттєво. Тому пам'ятайте, виконувати маневр з відпущеної педаллю газу небезпечно.
3
Слідкуйте за обертанням керма. Поворот його на більший, ніж необхідно для здійснення маневру, кут, може спричинити за собою знесення автомобіля. Акуратність у виконанні цієї дії досягається шляхом багаторазових тренувань.
4
Під час руху при здійсненні маневру доводиться змінювати напрямок руху. Водій при цьому може повертати кермо в різні боки. В результаті різких рухів машину може заносити то вправо, то вліво. Щоб уникнути заметів і утримання автомобіля намагайтеся обертати кермо плавно, без ривків.
5
Вибирайте правильну траєкторію повороту. Не старайтесь зрізати кут, щоб швидше завершити маневр. Такою поведінкою ви залишаєте собі менше часу і місця для можливих екстрених дій. Входите в поворот по найбільш пологої траєкторії.
6
У поворотах пам'ятаєте про всілякі фактори, що можуть вплинути на здійснення маневру (наприклад, сніг, ожеледь, дощ) і, виходячи з цього, вибирайте швидкість. Проявляйте обережність, коли не видно, що за поворотом, і завжди будьте готові до появи пішохода, який стояв автомобіля і т.д.
7
Більше тренуйтеся для кращого здійснення маневру. Навчіться контролювати свій автомобіль, проявляйте на дорозі гранична увага, вчіться прогнозувати ситуацію.