Як придумати назву для команди.

Правильно обране ім'я колективу привертає половину успіху. До вибору слова, з яким будуть асоціювати кожного з учасників, потрібно підійти з усією серйозністю, а ще краще - з усім складом.
Інструкція
1
Спробуйте вибрати ім'я шляхом жеребкування. Кожен з учасників пише один або кілька варіантів назви (залежно від вашого кількості) на однакових аркушах, складає їх, кладе в мішок. Потім людина з закритими очима витягує першу-ліпшу папірець, розгортає і читає вголос.
2
Якщо ви вибираєте назва поодинці, скористайтеся при підборі назви орієнтирами. По-перше, до якого міста і установі прив'язаний колектив? Можливо, це слово стане частиною назви, як уже прославлені колективи: «Віртуози Москви», «Віртуози МДПУ», і так далі.
3
Випишіть терміни, пов'язані зі стилем і напрямом вашої творчості. Вони теж можуть стати частиною назви. Пробуйте переводити їх на різні мови, краще - відомі всій команді.
4
Проаналізуйте риси характеру, власного або всіх учасників. Виявіть спільну рису: схожість із манерами якоїсь тварини (кішки, горностая, ведмедя). Спробуйте уявити себе цим словом, в тому числі в перекладі на інші мови.
5
Згадайте про контингент команди: середній вік, стать. Назвіть команду рисою, типовою для представників цієї групи. Не соромтеся користуватися словником, зокрема російсько-латинським.
6
Зберіть перші літери імен учасників та розставте в декількох порядках, поки не вийде слово або сурогат. Те, що вам сподобається, і стане назва м.