Небілет: інструкція із застосування.

«Небілет» є гіпотензивним препаратом, що має вазодилатуючі (судинорозширювальні) властивості. Його застосовують при артеріальній гіпертензії (підвищеному тиску) і при деяких хворобах серця і судин. Діюча речовина препарату - небівололу гідрохлорид.

Інструкція про застосування препарату «Небілет»

Лікарський препарат «Небілет» знижує артеріальний тиск і знижує частоту серцевих скорочень. Препарат застосовують для лікування хронічної серцевої недостатності (у складі комбінованої терапії), артеріальної гіпертензії (гіпертонії), при ішемічній хворобі серця. Слід мати на увазі, що якщо не лікувати тривало існуючу гіпертонію, вона приведе до швидкого розвитку атеросклерозу.
Підвищення добової кількості препарату рекомендується проводити з інтервалами в один-два тижні.
«Небілет» приймають один раз на день, в один і той же час, незалежно від прийому їжі. Для лікування артеріальної гіпертонії і захворювань серця, як правило, призначають 2,5-5 міліграма препарату в день. У хворих, які страждають нирковою недостатністю, а також у пацієнтів, чий вік перевищує 65 років, препарат потрібно застосовувати в добовій кількості 1,5 міліграма. Якщо «Небілет» переноситься добре, дозу збільшують до двох таблеток. «Небілет» можна застосовувати разом з іншими лікарськими препаратам, що знижують артеріальний давленіе.Прі передозуванні можливе сильне зниження артеріального тиску, поява нудоти, блювоти, бронхоспазму, AV-блокади (порушення функції провідності, яке виражається в уповільненні або припиненні проходження електричного імпульсу між шлуночками і передсердями), можлива втрата свідомості, виникнення синусової брадикардії (скорочення частоти серцевих скорочень), зупинка серця, кома. Ціна на лікарський засіб залежить від форми випуску і дозування. Більш дешевий аналог препарату по фармакологічній групі - «Конкор», проте він має дещо інший механізм дії.

Протипоказання до призначення, побічні дії препарату «Небілет»

«Небілет» не можна призначати при AV-блокаді (II і III ступеня), кардіогенному шоці, вираженої гіпотензії, міастенії (паталогічна швидка стомлюваність м'язів), гострої і хронічної серцевої недостатності (у стадії декомпенсації), метаболічному ацидозі, виражених порушеннях функції печінки; депресії, брадикардії, виявленому раніше бронхоспазме і бронхіальній астмі, важких хворобах периферичних судин, підвищеної чутливості до препарату.
«Небілет» з обережністю застосовують з багатьма іншими лікарськими препаратами через зміну терапевтичного ефекту і можливого посилення побічних дій.
При вагітності« Небілет »призначають тільки за суворими показаннями, при цьому проводять контроль за ростом плода і матково-плацентарних кровотоком. Препарат відміняють не пізніше, ніж за 2 дні до пологів. На час лікування препаратом грудне вигодовування потрібно припинити. «Небілет» не призначають дітям і підліткам віком до вісімнадцяти років через відсутність клінічних ісследованій.С обережністю «Небілет» призначають при гіперфункції щитовидної залози, нирковій недостатності, псоріазі, цукровому діабеті, хронічної обструктивної хвороби легень, AV-блокаді I ступеня, при стенокардії Принцметала, при виявлених раніше алергічних захворювання, а також хворим у віці старше 75 років.У час прийому «Небілету ®» можуть з'явитися такі побічні дії: головний біль і запаморочення, стомлюваність, підвищена слабкість, діарея, запор, нудота. Іноді можуть з'явитися метеоризм, блювання, шкірний висип, кошмарні сновидіння, депресія, брадикардія, AV-блокада, бронхоспазм, гостра серцева недостатність, сплутаність свідомості. При появі побічних дій потрібно замінювати лікарський засіб. Більш докладно опис «Небілету ®» наведено в анотації до препарату.