Як в контакті зробити рейтинг 100.

На даний момент у соціальній мережі «Вконтакте» зареєстровано більше 230 000 000 чоловік. Приблизно кожен четвертий з них буквально живе в мережі, заходячи в свій аккаунт щодня. Кожному хочеться, щоб рейтинг сторінки був максимально високим. Виявляється, підняти його до 100 можна буквально за 15 хвилин.
Вам знадобиться
  • - логін і пароль для входу в соціальну мережу «Вконтакте»
  • - кілька ваших фотографій, збережених на комп'ютері
  • - 15 хвилин вільного часу
Інструкція
1
Коли ви тільки-тільки зареєструвалися в мережі, ваш рейтинг буде становити 30-35%. Це число складається із заповненого імені, e-mail і вказівки номера стільникового при реєстрації.
2
Щоб підвищити рейтинг, завантажте основну фотографію, яка стане вашим аватаром. Це додасть 15% до рейтингу. При завантаженні потрібно не тільки обмежити розмір великого фото, а й вказати, яку ділянку зображення показувати як мініатюру.
3
Натисніть на своїй сторінці під аватарки на напис «Редагувати сторінку». Вкажіть ті дані, які забажаєте. Деяку інформацію прописати варто, але можна вибрати опцію «Показувати тільки моїм друзям» або «Показувати тільки мені». Після заповнення полів і редагування інформації не забувайте натискати кнопку «Зберегти».
4
Обов'язково вкажіть школу і вуз, в яких ви вчилися. Не виключено, що вас вже давно розшукують ваші однокласники або одногрупники, з якими втрачено зв'язок по телефону. Після заповнення більшої частини полів, ваш рейтинг помітно підросте.
5
Завантажте на свою сторінку додаткові фотографії. Адміністрація «Вконтакте» настійно рекомендує використовувати тільки справжні фото, але ніякої перевірки вони все одно не проходять. Якщо хочете залишитися інкогніто, замість аватарки та інших фото можете зображення кошенят або квітів. Завантаження 3-5 фотографій дасть вам ще 15% до рейтингу.
6
Значну прибавку до рейтингу дає заповнення інформації у вкладці «Інтереси». Вкажіть, чим займаєтеся і цікавитеся, які книги читаєте, в які ігри граєте. На забудьте написати кілька слів про себе. В поле «Цитати» вставте найулюбленіші вислови різних людей. Одні люди цитують великих філософів, інші - улюблені фільми.
7
Коли все начебто заповнене, а на лічильнику все одно не вистачає 5 відсотків, не зневіряйтеся. Можливо, якийсь розділ ви пропустили. Знову натисніть «Редагувати сторінку» і пройдіться по всіх закладках. Заповніть поля, що залишилися порожніми. Але швидше за все, у вас просто нікого немає в друзях. Скористайтеся пошуком, щоб знайти друзів, однокласників, родичів або просто людей зі схожими інтересами.
8
Коли досягнете 100%, смужка рейтингу під аватарки пропаде. Можете себе привітати, ви досягли поставленої мети!