Як закачати фільм через itunes.

Пристрої від Apple підтримують велику кількість медиаформатов, що дозволяє використовувати мобільні апарати в якості програвачів мультимедіа. За допомогою iTunes ви навіть можете завантажити повнорозмірний фільм, достатньо скористатися функціями програми.
Інструкція
1
Апарат спочатку підтримує відтворення відеофайлів у форматах mp4 і m4a. Якщо ви хочете завантажити фільми, що мають розширення avi, wmv або mpg на ваш пристрій, буде потрібно встановити додаткові програми медіаплеєри з AppStore або iTunes.
2
Перейдіть в AppStore на мобільному пристрої або в iTunes за допомогою комп'ютера. Знайдіть програму-медіаплеєр і встановіть її. Для цього виконайте пошук по розділах або введіть у вікні додатка назву будь популярної утиліти. Одними з найбільш функціональних є такі програми, як Oplayer, iMediaPlayer, AVPlayerHD, VLC. Ви можете вибрати будь-яку програму за смаком, яка найбільш підходить вашим вимогам по функціоналу.
3
Після установки програми запустіть додаток iTunes на комп'ютері і підключіть ваш пристрій. Дочекайтеся його визначення і перейдіть в розділ «Фільми» бічній панелі. Якщо панель відсутня, скористайтеся функцією «Вид» - «Відобразити бічну панель».
4
Перенесіть фільм з папки в поле медіатеки. Для цього перетягніть потрібний відеофайл у вікно програми, затиснувши ліву кнопку миші. Якщо все буде зроблено правильно, у верхній частині iTunes ви побачите індикатор процесу копіювання.
5
Перейдіть в меню для роботи з пристроєм в iTunes, скориставшись іконкою вашого апарату в правому верхньому куті програми. У верхній панелі виберіть розділ «Фільми». У центральній частині вікна ви побачите відеофайли, доступні для завантаження на пристрій. Клацніть по клавіші «Синхронізувати фільми» і виберіть ті фільми, які хочете завантажити на апарат. Натисніть «Застосувати» і дочекайтеся закінчення процедури.
6
Якщо ви плануєте здійснювати перегляд відео за допомогою встановлений через AppStore або iTunes програвач, перейдіть в меню «Програми» iTunes, а в списку програм виберіть потрібний плеєр. Перенесіть ваш фільм з папки в область «Документи» цього додатка за допомогою перетягування. Дочекайтеся закінчення копіювання. Для перегляду фільму ви можете скористатися обраним додатком, відкривши його на пристрої і вибравши скопійований відеофайл.
Точно так само, як і у випадку з iPhone, для завантаження музики і фільмів в iPod не обійтися без iTunes - програмного засобу від виробника цих популярних пристроїв. iTunes дозволяє переносити мультимедійні файли з комп'ютера на пристрої Apple.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся iPod, то у вас обов'язково повинна стояти на комп'ютері програма iTunes, а якщо її досі у вас немає, доведеться відправитися на офіційний сайт Apple і завантажити її звідти. iTunes можна завантажити з однойменного розділу на сайті www.apple.com.
2
Після установки на комп'ютері, запустіть програму. Можна відразу підключити iPod до комп'ютера через USB кабель - як тільки програма відкриється, вона визначить ваш iPod як новий пристрій і запропонує виконати різні настройки. Можете зробити їх або відкласти цю дію на майбутнє.
3
Для завантаження фільмів на iPod вам знадобляться відеофайли у форматі MPEG-4, які можна завантажити на численних торрент-трекерах і сайтах, або переконвертувати самостійно за допомогою спеціальних програм-конвертерів.
4
Завантаження фільмів в iPod буде відбуватися в два етапи. Спочатку вам потрібно помістити фільми в iTunes. Для цього просто перетягніть мишкою відеофайли з папки на комп'ютері у вікно iTunes, відкривши в ньому попередньо розділ «Фільми» (меню ліворуч).
5
Після цього виділіть потрібні фільми і точно так же перетягніть їх в розділ «Фільми», але вже в iPod. Цей розділ знаходиться в тому ж меню зліва в головному вікні програми. Почнеться процес синхронізації, після завершення якого, у вашому iPod з'являться завантажені фільми .
Зверніть увагу
Для початку переконайтеся, що ви завантажуєте фільми мають формат, який підтримує ipad: H.264 і MPEG-4. Після підключення i-pad до комп'ютера, девайс з'явиться в розділі «Пристрої». Переходьте туди і вибирайте закладку «фільми». Там ви можете вибирати файли для синхронізації (додати або видалити з Айпад). Після цього натискайте кнопку «застосувати».
Корисна порада
Сьогодні ми розповімо вам як же все таки завантажити фільм в iPad 1. Підключаємо iPhone, iPad, iPod через провід до комп'ютера і відкриваємо iTunes. 2. У iTunes зліва вибираємо закладку Фільми (під "Медіатека). 3. Зліва зверху натискаємо Файл, у вікні вибираємо Додати файл у медіатеку - У вікні знаходимо перекодований нами відео файл у форматі mp4 або m4v і натискаємо кнопку Відкрити - Тепер в розділі Фільми з'явився наш перший фільм =).