Як відключити файрвол windows 7.

Брандмауер Windows - файрвол, який використовується в нових операційних системах від Microsoft в якості захисту від вірусних атак, і несанкціонованого доступу до даних користувача через додатки, якими він користується. Для його відключення достатньо скористатися відповідними опціями в системі.
Інструкція
1
Щоб відключити файрвол Windows 7 скористайтеся відповідними функціями панелі управління системи. Перейдіть в меню «Пуск» - «Панель управління». Введіть у верхній частині вікна у формі для пошуку запит «брандмауер», а потім виберіть пункт «Брандмауер Windows». Ви також можете перейти в розділ безпосередньо через додатка «Система і безпека» - «Брандмауер Windows».
2
У лівій частині вікна виберіть пункт «Включення і відключення брандмауера Windows». Якщо ви використовуєте не основну обліковий запис, вам буде виданий запит на введення пароля адміністратора. Введіть пароль і натисніть Enter.
3
Клацніть на посиланні «Відключити брандмауер Windows» під кожним мережним розміщенням, захист якого хочете відключити. Наприклад, поставте галочку напроти потрібного пункту в блоці «Параметри розміщення в домашній або робочій мережі» та «Параметри розміщення в публічній мережі». Після цього клацніть на клавіші Ок.
4
Також ви можете повністю відключити службу файрволу в системі. Для цього перейдіть в меню «Пуск» і в рядку пошуку введіть services.msc. Виберіть пункт services. У вікні «Служби» виберіть рядок «Брандмауер Windows», після чого двічі клікніть на ній лівою клавішею миші.
5
У вікні, перейдіть у вкладку «Загальні» і клацніть по кнопці «Зупинити». У рядку "Тип запуску" виберіть опцію «Відключено», після чого клікніть Ок.
6
У рядку пошуку «Пуск» аналогічним чином введіть msconfig і виберіть з'явився результат. У новому вікні зніміть галочку з пункту «Брандмауер Windows» та натисніть Ок. Перезавантажте комп'ютер. Файрвол Windows 7 відключений.
Корисна порада
Щоб включити брандмауер, перейдіть в «Панель управління» - «Брандмауер Windows». У лівій частині вікна перейдіть за посиланням «Включення і відключення брандмауера». Клацніть по клавіші «Включення брандмауера Windows» під кожним мережним розміщенням, для якого хочете створити захищений канал.