Короткі весільні сукні.

Все частіше на наречених під час одружень можна помітити короткі вінчальні сукні. Чи є це віянням моди або практичні сучасні дівчата вважають весільні наряди в стилі принцеси Діани незручними?

Коротка весільна сукня: розумний вибір

Вибираючи між пишним весіллям і скромною сімейної церемонією, багато дівчат зупиняються на першому варіанті виключно через бажання провести торжество в весільній сукні. Але до кінця вечора наречена так втомлюється, що важкі криноліни, оборки і сотні спідниць викликають лише роздратування. Тому все більше розумних наречених воліють весільне плаття-міні. Плюси такого вибору очевидні. По-перше, в ньому набагато зручніше пересуватися. Якщо маршрут весільного кортежу передбачає велику кількість зупинок, то довга сукня може зачепитися, порватися, пом'яти. По-друге, в короткому вбранні набагато зручніше танцювати, це особливо важливо, якщо планується не просто традиційне застілля, а весела вечірка. Третім важливим моментом є те, що в довгій сукні жарко. Уявіть собі 6-8 годин (а часто і більше) з десятком спідниць з синтетики на талії. А для креативних наречених, бажаючих влаштувати тематичну весілля, коротке плаття допоможе створити будь-який образ - від вампірського до байкерського.
Одним з практичних плюсів короткого весільного плаття є зручність зберігання. Адже пишні спідниці і довгі шлейфи займають в шафі багато місця.

Основні фасони коротких весільних суконь

На щастя для сучасних модниць, які мріють вийти заміж, для будь-якої фігури можна підібрати коротку весільну сукню. Фасонів безліч - від ультра-модних до класичних. Наприклад, звичайне плаття-футляр, зшите по фігурі, підійде і худеньким нареченим і тим, хто схильний до повноти. Воно може бути прикрашене за допомогою класичних весільних технік - вишивки, бісеру, мережива - як повністю, так і лише в певних зонах. Плюсом такого фасону є те, що при всій своїй простоті він може бути виконаний із сучасних модних тканин і бути дуже актуальним.
Коротка весільна сукня, на відміну від довгого, при бажанні може бути надіто на інші урочистості, наприклад на вечірку. В крайньому випадку, його легко трансформувати в костюм ангела на Різдво або Хеллоуін.
Ще одним сміливим варіантом весільного вбрання є бюстьє - плаття без бретелей. Такий фасон підкреслить груди нареченої. Крім того, коротке плаття-бюстьє з красивими складками на талії дозволить приховати невеликий животик, якщо дівчина виходить заміж на ранньому терміні вагітності. В цьому випадку прекрасно підійде і весільний наряд в стилі ампір. Ці сукні мають завищену талію і А-подібну спідницю. Часто поділ шиють з легких струмуючих тканин, вони допоможуть приховати недоліки і в області стегон. Якщо ж наречена досить змела і володіє завзятим вдачею, вона може зупинити свій вибір на сукні зі спідницею-американкою, або пачкою. Такий весільний наряд можуть дозволити собі молоді стрункі дівчата. А для тих, хто виходить заміж після 25 років, підійдуть елегантні фасони new look. Якщо ж наречена має красиву спиною і витонченої лінією плечей, можна зшити або купити весільне плаття з американською проймою.