Як записати свої треки.

Запис треків в домашній або професійної студії звукозапису - один з найважливіших і потрібних кроків у роботі музичного проекту, будь то сольний виконавець, ансамбль (група) або одинак-композитор. У будь-якому випадку запис ділиться на кілька етапів, послідовність яких професіонали порушувати не рекомендують.
Інструкція
1
Першим ділом записується партія ударних інструментів. Розташувавши мікрофони біля кожного барабана, підключіть їх до підсилювача. До динаміку приставте ще один мікрофон, підключений до комп'ютера. Натисніть кнопку запису в звуковому редакторі при включеному метрономі (темп повинен бути налаштований). Ви або музикант почнете виконання партії на установці.
2
Наступний етап - запис баса. Як правило, ця партія доручається бас-гітарі і складається з нескладних за ритмом і мелодикою ходів, тривалості в ній не бувають надто короткими. Повторювані елементи краще не грати двічі, а копіювати і вставляти у відповідні місця.
3
Далі може йти ритм-гітара (якщо присутній в партитурі). Як і інші інструменти, вона грає під метроном.
4
Потім записуються по одному інструменти, виконуючі подголосочного партії. Їх має бути небагато, щоб не перекривати інші шари музики. Вони можуть грати по черзі, щоб урізноманітнити тембрами музичну тканину.
5
В останню чергу записуються солирующие інструменти: голос, соло-гітара та інше. Вони повинні рельєфно виділятися на фоні підголосків, баса і акордів.
6
Після запису починається етап відомості. Прибираються шуми, вичищається фальш в нотах, регулюється гучність, додаються ефекти.