Як вибрати багажник.

Сучасні багажники представляють собою універсальні модульні пристрої, які підвищують ефективність використання і функціонал автомобіля. Таке пристосування стане незамінним помічником для шанувальників активного відпочинку і любителів далеких подорожей. Установка багажника дозволить брати з собою в дорогу велосипеди, лижі, туристичний скарб і багато іншого.
Інструкція
1
Вирушаючи в магазин за покупкою опор для багажника, уточніть, який тип кріплення підійде до вашого автомобіля. Залежно від конструктивних особливостей належить вибрати один з основних варіантів установки: в штатні гнізда, на краю дверних прорізів або на поздовжніх рейлінга.
2
Уникайте покупки виробів маловідомих марок, прагнучи заощадити, адже при цьому ви ризикуєте наштовхнутися на неякісний товар. Продукція солідної фірми гарантовано виготовлена по надійним лекалами і з якісних матеріалів - зносостійкої гуми, оцинкованої сталі, ударостійкого пластику. Установка опор від іменитих виробників не потребують використання додаткових інструментів і не займе багато часу.
3
Зверніть увагу на ті елементи опор, які будуть при установці і експлуатації контактувати з лакофарбової поверхнею кузова автомобіля. Вони повинні бути забезпечені вставками з матеріалу на основі вінілу або гуми.
4
Купуючи поперечні дуги, визначитеся з передбачуваним вагою поклажі. Якщо ви розраховуєте перевозити неважкий вантаж, до 20 кг, візьміть поперечки з легкого алюмінієвого сплаву. Вони красиві і, завдяки овальному перетину, не викликають сильного аеродинамічного шуму. Але пам'ятайте, що алюмінієвий профіль може деформуватися під великим навантаженням. Для транспортування вантажу масою, максимально допустимої для вашого автомобіля (як правило, це 40-50 кг) віддайте перевагу багажним дугам з оцинкованої сталі.
5
Вибираючи вмістилище для поклажі, враховуйте характер вантажу. Універсальним рішенням стане установка на поперечки обтічного пластикового боксу або великий алюмінієвої «кошика». Перший варіант краще, оскільки речі в ньому залишаються захищеними від негоди та крадіжки. Бокс замикається на ключ, а найбільш просунуті моделі оснащені кодовими замками. Вибираючи «корзину», заздалегідь подбайте про хороше кріпленні багажу. Для цього додатково придбайте міцні ремені з нейлону з самозатягувальне пряжками.
6
Любителі активного відпочинку можуть звернути увагу на адаптери для фіксації велосипедів і затискачі для перевезення сноубордів та лиж. А деякі виробники багажників пропонують і спеціальні фіксатори для перевезення легких човнів.