Як, в чому і де зустрічати

Новий рік - це чарівне свято, яке чекають з нетерпінням не лише діти, а й дорослі. Рік Коні вступить у свої права 31 грудня 2014 і триватиме до 18 лютого 2015 року. Талісман 2014 нового року - синя дерев'яна кінь. Синій колір викликає відчуття благополуччя, надійності і сталості. Дерево має на увазі створення або зміцнення сім'ї в новому році.
Вам знадобиться
  • - ялинка;
  • - іграшки;
  • - новорічні страви;
  • - подарунки;
  • - новорічний наряд;
  • - аксесуари.
Інструкція
1
Зустрічати новий рік треба з тими людьми, які вам дуже близькі - нехай це будуть ваші рідні чи друзі, головне, що з ними вам весело і затишно. За традицією зустрічають Новий рік за столом, прикрашеним різноманітними стравами, закусками і шампанським. Перш ніж зустріти новий рік, потрібно проводити старий. Для цього згадайте все хороше, що було в рік Змії, подякуйте їй за все, чого домоглися в цьому році. При зустрічі нового року налаштуйтеся на позитивний настрій, попросіть кінь про радість і кохання.
2
Кінь дуже оптимістична і життєрадісна, обожнює простір і розваги. На святковому столі обов'язково повинні бути - свіжий хліб, фрукти, овочі, зелень. Задобрити коня можна кашею в дерев'яній мисці або вівсяним печивом. Ну і звичайно ж, який новий рік без ялинки та іграшок. Необхідно заздалегідь подбати про це питання. Ошатна ялинка створить новорічний настрій і подарує всім радість і веселощі.
3
Кінь - тварина граціозне і красиве. Вибираючи наряд для новорічного свята, віддайте перевагу таким кольорам, як синій, зелений, блакитний, блакитний. Варто уникати в одязі оранжевого відтінку, бузкового та жовтого. Наряд повинен бути елегантним, витонченим, але не в якому разі ні вульгарним. Вибирайте сукні з струмує, легкої і вільної тканини, адже кінь любить свободу і простори. Коли ви визначитеся з одягом, необхідно підібрати аксесуари і відповідну зачіску. Зачіску можна доповнити аксесуаром, що містить дерево, або квіткою.
4
Новорічний подарунок обов'язково повинен містити зображення коня, тоді цей рік буде щасливим і успішним. Це можуть бути картини, панно, свічки, брелоки, статуетки та м'які іграшки. Подарунки вибирайте, грунтуючись на вік, спорідненість і інтереси людини, яка отримає ваш новорічний сувенір.
5
Місце зустрічі нового року залежить від віку людини і сімейних обставин. Молодим людям найпростіше вирішити це питання. Вони зможуть відсвяткувати новий рік в клубі, ресторані або з друзями на квартирі. Сімейним парам, які мають дітей, краще зустрічати це свято в колі родичів в своєму будинку. Адже дітям набагато спокійніше в тій обстановці, до якої вони звикли, до того ж вранці вони з задоволенням будуть шукати подарунки під ялинкою. Звичайно, якщо є можливість і бажання, можна відзначити новий рік на дачі, в іншому місті чи навіть в іншій країні.