Як правильно підводити очі олівцем.

Олівець - універсальний засіб для макіяжу очей. З його допомогою можна намалювати чіткі стрілки, створити розмитий контур або візуально збільшити густоту вій. Виберіть лайнер відповідного кольору і навчитеся їм правильно користуватися - тоді гарний макіяж ви зможете створити всього за кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • - база під макіяж;
  • - олівець для підводки;
  • - латексний аплікатор;
  • - тіні.
Інструкція
1
Виберіть якісний олівець потрібного кольору. Грифель повинен бути досить м'яким, не дряпають шкіру. Для щоденного макіяжу підійде лайнер темно-сірого або шоколадного кольору, вони допоможуть створити м'який оксамитовий погляд. Для вечірнього макіяжу виберіть чорний олівець з блиском, який буде особливо ефектно виглядати при штучному освітленні. Для екстравагантного макіяжу підійдуть яскраві або металізовані лайнери, які можна поєднувати один з одним або доповнювати класичними темними кольорами.
2
На повіки нанесіть фіксуючу базу, вона не дасть олівцевим лініях розмазуються. Вбийте засіб кінчиками пальців і дайте йому вбратися. Чи не накладайте на повіки жирні креми - на нього погано лягає макіяж.
3
Поверх бази розподіліть тіні базового кольору. Якщо ви хочете чітко виділити стрілки, використовуйте кремові, рожеві або перлинно-сірі тіні. Для більш стриманого макіяжу використовуйте тіні середньої насиченості - бежеві, зеленувато-сірі, лавандові. Розподіліть їх по всьому рухомому століттю, тіні стануть хорошою основою для олівця.
4
Заточите грифель олівця. Починайте підводити верхню повіку, роблячи короткі штрихи і ведучи лінію від центру століття до зовнішнього куточка ока. Кінчик стрілки можна злегка підняти або продовжити за контур століття. Потім домалює лінію до внутрішнього куточка ока, без цього макіяж виглядатиме незавершеним.
5
Якщо ви хочете візуально збільшити очі, продублюйте лінію, посиливши натиск грифеля у зовнішнього куточка ока. Стрілку можна розтушувати тонким латексним аплікатором, лінії будуть більш м'якими, а погляд - оксамитовим.
6
Нижня повіка підводите більш тонкою лінією, тримаючись якомога ближче до коріння вій. З'єднайте верхню і нижню стрілки в куточках очей і аплікатором злегка розітріть лінію стику. Не підводьте слизову - на ній олівець швидко розтікається, провокуючи почервоніння і подразнення очей. До того ж внутрішня підводка візуально зменшує очі і робить погляд жорстким.