Як дістатися до Кельна.

Кельн - одне з найбільших міст Німеччини. Він є адміністративним центром землі Північний Рейн - Вестфалія. Головна визначна пам'ятка міста - знаменитий Кельнський собор. Тут розташовуються і інші шедеври архітектури, які приваблюють туристів з усього світу.
Інструкція
1
В Кельн на автомобілі Місто оточене мережею швидкісних автодоріг. В країні, де випускаються якісні автомобілі і є зручні автобани, ігнорувати такий вид пересування було б нерозумно. По трасі Е40 можна потрапити в місто як з території Бельгії, так і з Польщі. Дана автодорога пов'язує Кельн з іншим красивим містом Німеччини - Дрезденом. Автотрасою Е35 можна дістатися до столиці Вестфалії з Амстердама. Також в місто веде безліч регіональних трас з різних напрямків.
2
Залізницею в столицю Вестфалії Щохвилини через місто проходить 8 поїздів, тому дістатися в місто по залізничному полотну зовсім нескладно. В Кельн можна приїхати з багатьох куточків Європи - Парижа, Москви, Лондона, Франкфурта-на-Майні, Дюссельдорфа. З деяких міст направляються швидкісні експреси, приміром з Брюсселя і Амстердама.
3
Повітряне повідомлення В передмісті Кельна знаходиться міжнародний аеропорт імені Конрада Аденауера. Кельнські повітряні ворота займають 6 місце в Німеччині по пасажирообігу. Аеропорт є одним з небагатьох цілодобових в країні. Територіально він розташовується в 15 км на південний схід від центральної частини міста Кельн. Має регулярне авіасполучення з Берліном, Віднем, Прагою, Лондоном. Також аеропорт приймає рейси зі Стамбула, Амстердама, Гамбурга, Мюнхена, Анкари, Анталії. Сезонно в Кельн прибувають літаки з Алжиру, Ираклиона, Пізи, Варни, Афін.
4
Автобусне сполучення з КельномВряд чи когось здивує факт, що в місті є автовокзал. Кельн має автобусне сполучення з багатьма містами Європи. Приїхати в столицю Вестфалії можна з Берліна, Барселони, Варшави. Транспортне сполучення в Європі розвинене, тому дістатися до Кельна не складе великої праці.