Як створити папку на ipad.

На планшеті компанії Apple iPad можна створювати папки для зберігання програм за умови, що на пристрої встановлена операційна система iOS 4.2.1 або її пізніша версія.
Інструкція
1
В операційній системі iOs компанії Apple використовуються технології організації програм і файлів, що значно відрізняються від ОС Microsoft Windows. На iPad папка являє собою об'єднання програм, які нікуди не переміщаються. У звичному Windows спочатку створюється попка і потім в неї переносяться необхідні файли.
2
Знайдіть на своєму iPad програми, які ви хотіли б об'єднати в папку. Поставте палець на одну з іконок і утримуйте його доти, поки значки не почнуть тремтіти. Це також використовується, щоб видалити додатки з iPad. Пальцем візьміть одну з іконок обраних програм і перетягніть її на іншу. З'явиться рядок з пропозицією назви для створюваної папки.
3
Прийміть запропонований системою варіант назви або введіть свій. Врахуйте, що занадто довге найменування не відображатиметься повністю на екрані планшета. Краще вибрати коротке і зрозуміле назва, наприклад «Ігри», «Карти», «Офіс», «Дітям» і т.п.
4
Зверніть увагу, що на iPad не можна створювати папки всередині папки. Крім того, об'єднати можна не більше двадцяти програм. Основна мета створення папок на планшеті iPad - це спрощення пошуку необхідного додатку і економія місця на робочому столі. Вони ніяк не впливають на розміщення інформації в пам'яті пристрою.
5
Щоб видалити папку в iPad, зайдіть в неї, попередньо активувавши режим тремтіння іконок. Все значки по одному необхідно перетягти назад на робочий стіл. Після переміщення останньої іконки папка зникне автоматично. Цей процес правильніше називати не видаленням, а розформуванням папки.
6
Якщо ви хочете створити на iPad папку для однієї програми, то спочатку об'єднайте два додатки, а потім перемістіть одну з них назад на робочий стіл. Таким чином, ви отримаєте папку з однією програмою.