Як дістатися до Сум.

Суми - місто, розташоване в північно-східній частині України. Через цей обласний центр проходять автомобільні траси і залізниця. Місто розташовується в безпосередній близькості від кордону з Росією.
Інструкція
1
До Сум на власному автомобілі Через територію міста пролягають траси Н-07, Н-12, Т-1901, Р-45, Р-44, Р-61. Дістатися до Суми можна з найрізноманітніших напрямків. Траса Н-07 зв'язує місто зі столицею України. По автодорозі Н-12 можна потрапити в Суми з Полтави. Т-1901 веде в місто від прикордонних з Росією населених пунктів. Також є траса Т-1909, за якою можна дістатися до Сум з південно-західного напрямку. Автодорога Р-44 веде в місто від прикордонних з Білоруссю міст. По трасі Р-45 можна в'їхати в Суми з території Харківської області. Автодорога Р-61 зв'язує центр Сумської області з Конотопом.
2
По залізниці до Сум В центр Сумської області є можливість потрапити на поїздах далекого та приміського сполучення. Станція відноситься до Південної залізниці. Відстань по залізничному полотну до Києва - 370 км, до Харкова - 191 км. До Сум можна дістатися на поїзді з Києва, Сімферополя, Мінська, Москви, Євпаторії, Харкова. Також в місто регулярно курсують поїзди з Адлера, Мінеральних Вод, Анапи, Маріуполя, Барановичів. На поїздах приміського сполучення можна доїхати до Сум з багатьох населених пунктів області.
3
Авіапереліт Аеропорт Суми в даний час знаходиться не в найкращому стані. Однак в місто можна дістатися, використовуючи повітряне сполучення, з Москви і Батумі. Якщо ви плануєте поїздку з інших регіонів, то зверніть увагу на аеропорти Києва або Мінська. Столиці України і Білорусії приймають набагато більше рейсів з різноманітних точок Європи та Азії. Звідти до Сум можна буде доїхати, використовуючи залізничне або автобусне сполучення.
4
Автобусне сообщеніеГород має регулярне приміське, міжміське і міжнародне автобусне сполучення з багатьма населеними пунктами. Приїхати в Суми можна з Курська, Києва, Харкова, Полтави, Миргорода та багатьох інших міст. Детальний розклад на конкретний день краще уточнювати на автовокзалі міста.