Як додати опитування під Вконтакте.

Поступово, у міру успішного проникнення соціальних мереж в життя, думка інтернет-знайомих і друзів в соціальних мережах все більше цікавить людей, і все більше створюється інструментів, щоб це думка дізнатися.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований аккаунт у соціальній мережі «Вконтакте».
Інструкція
1
У будь-якому звичному для вас браузері відкрийте сторінку соціальної мережі «Вконтакте». У разі необхідності авторизуйтесь: введіть адресу вашої електронної пошти та пароль у відповідні вікна. Відкриється ваша заголовна сторінка. Якщо ж ви вже перебуваєте в соціальній мережі, клацніть одноразово мишкою на рядок «Моя сторінка».
2
Прокрутіть вашу сторінку вниз, поки не побачите рядок для заповнення «Що у Вас нового?». Її буде легше знайти, якщо в самому верху сторінки, безпосередньо під даними про родичів клацнути мишкою на написи «Приховати докладну інформацію». Детальна інформація про вас згорнеться, під даними про родичів тепер перебувають мініатюри останніх викладених вами фотографій, а під ними - строчка «Що у Вас нового?».
3
Наведіть курсор миші в цю строчку (курсор придбає форму вертикальної лінії, як в текстових редакторах), клікніть мишкою один раз. Строчка розширилася, з'явилися додаткові кнопки і символи. Виберіть праворуч, під іконкою фотоапарата, напис "Прикріпити», наведіть на неї курсор.
4
У випадаючому вікні пропонується вибрати: «Фотографію», «Відеозапис», «Аудіозапис», «Інше». Наведіть курсор на рядок «Інше». Система доповнить випало меню наступними пунктами: «Графіті», «Замітку», «Документ», «Карту», «Опитування», «Таймер». Наведіть курсор на рядок «Опитування» і клацніть по напису мишкою один раз.
5
Тепер необхідно заповнити що з'явилися рядки: «Тема опитування» і варіанти відповідей до неї. Варіантів може бути необмежена кількість, але не менше двох. Після того, як ви ввели яке вас цікавить, варіанти відповіді на нього, слід визначити, чи цікавить вас те, хто яку відповідь дав. Якщо це не має значення, то встановіть галочку в рядку «Анонімне голосування». Натисніть кнопку «Відправити». Опитування опублікований. Ви будете бачити, скільки людина вибрало той чи інший варіант відповіді, а також скільки це складає відсотків від усієї кількості тих, хто проголосував.