Як вибрати школу для дитини.

Ваша дитина підросла, попрощався з дитячим садом, і восени він вже стане першокласником. Це відповідальне і хвилююча подія в його житті, адже в школі він буде проводити велику кількість часу, рости, розвиватися і отримувати необхідні знання. До вибору школи батьки повинні підходити дуже уважно.
Інструкція
1
Ви повинні мати особисте знайомство з кожною зі шкіл, серед яких обираєте. Ніякі відгуки знайомих, думки в інтернеті і оцінки батьків учнів не замінять власної думки. Ви повинні подивитися на обстановку в школі під час навчального процесу, оцінити популярність школи, вчительський склад, поведінку і успішність учнів, обстановку в класах, наявність їдальні та повноцінної охорони. Тільки так ви правильно зробите вибір і будете спокійно чекати початку наступного навчального року, а вересні з радістю поведете дитину перший раз в перший клас.
2
Вибираючи школу, робіть орієнтир на характер і здібності своєї дитини, а не на свої інтереси. Приміром, дві різні школи можуть дати приблизно однакову якість освіти, але в одній школі дитина може почувати себе відстаючим або ізгоєм, що може спровокувати серйозні комплекси і позначиться на успішності. А в іншій школі, при іншому підході до учнів, він може влитися в загальну успішність, займатися в додаткових гуртках за інтересами та почуватиметься щасливим.
3
Зверніть уваги не педагогічний колектив школи. Якість освіти багато в чому залежить від сформованого вчительського складу. Дуже добре, якщо багато вчителів працюють в школі протягом великого періоду. Вони створюють особливу освітню атмосферу, яка різна у всіх освітніх установах.
4
В школі дитина буде проводити багато часу, тому він повинен добре харчуватися. Упевніться, що тут є хороша їдальня або буфет. В них не повинна продаватися шкідлива їжа, начебто шоколадних батончиків або газованої води.
5
Зверніть увагу на дисципліну в школі під час перерв. Якщо діти бігають і шумлять - в цьому нічого страшного немає, значить вчителя дозволяють їм виплеснути поза уроку свою енергію. Але якщо ви бачите, що учні б'ються, лихословлять і курять за школою, то це говорить про те, що дисципліна в школі не налагоджена. Чи зможе ваша дитина влитися в таке середовище, і чи хочете ви, щоб він став частиною її - серйозно задумайтеся про це.
6
В даний час особлива увага керівництво шкіл приділяє охороні та безпеки дітей. Шкільна територія має бути огороджена. Дуже добре, якщо введений контрольно-пропускний режим.
7
І звичайно ж, головний фактор, від якого залежить вибір майбутньої школи - це вчитель. У кожного батька свої уявлення про хороше педагога, тому краще, якщо ви особисто познайомитися та поспілкуватися з людиною, яка, можливо, стане наставником і керівником вашого першокласника.