Як вибрати післяпологовий бандаж.

Післяпологовий бандаж допоможе швидко прийти у форму й додати животику пружність. Крім того, якісний бандаж знімає навантаження на спину і сприяє бисть відновленню після пологів.
Вам знадобиться
  • - сантиметрова стрічка
Інструкція
1
Обов'язково проконсультуйтеся з вашим гінекологом. Існує декілька видів післяпологових бандажів, і лікар порадить відповідний, орієнтуючись на протягом вашої вагітності, процес проходження пологів і особливості фігури.
2
Визначте свій розмір. Для цього виміряйте обхват стегон під животом і звіртеся з таблицею розмірів. Підбирайте бандаж точно під свою фігуру - він не повинен тиснути або сидіти занадто вільно. Ідеальне відчуття - це легке стягання.
3
Купуйте бандаж тільки в спеціалізованому магазині або аптеці. Не замовляйте таку делікатну річ через інтернет - бандаж необхідно поміряти і випробувати. Кращі бандажі - німецькі та італійські. Якісні вироби роблять і в Росії. У кожному разі, не купуйте бандаж дешевше 1500 руб.
4
Щоб бандаж приносив користь, його необхідно правильно надіти. Для цього ляжте на спину і трохи підніміть стегна, живіт при цьому автоматично втягнеться. Якщо у вас немає можливості лягти, трохи відхиліться назад, підніміть живіт рукою і злегка притисніть його. Зафіксуйте бандаж в такому положенні.
5
Не забувайте вчасно чистити і прати бандаж. Слідкуйте за змінами своєї фігури - можливо, вам доведеться поміняти бандаж на розмір більше або менше.
Зверніть увагу
Неодмінно сходіть на прийом до лікаря. Існує декілька захворювань, при яких протипоказано носіння бандажа - алергія, запальні процеси в області живота, дерматити, хвороби нирок і шлунково-кишкового тракту, запалення післяопераційних швів.
Корисна порада
Бандаж починають носити вже через кілька днів, а іноді - і відразу після народження дитини. Тривалість носіння - близько 1,5 місяців.