Чому росте живіт.

Усі хочуть бути у відмінній формі, стрункими і красивими. Тільки от все частіше основною проблемою на шляху до розкішній фігурі стає зростаючий жівот.Но якщо поява жирку на талії не викликано ендокринними порушеннями, то ваш шанс - спорт і правильне харчування.
Пружний і акуратний животик завжди викликає почуття заздрості і захоплення, в той час як його ріст більшості людей здатний викликати неабияке занепокоєння. Хоча тут все просто: якщо у вас відсутні гормональні порушення, збільшення живота, швидше за все, обумовлено банальним переїданням і недоліком фізичної активності.

Недолік фізичної активності

Чим менше людина рухається, тим швидше набирається жирова маса. І чим важче стає, тим складніше взятися за себе. Особливо страждають при цьому найменш активні частини тіла. І навіть якщо людина харчується нормально, малорухливий спосіб життя може сприяти ослабленню м'язів і жировим скупчень. Особливо це помітно у водіїв, які постійно перебувають в одній і тій же позі.
Фізичне і духовне розслаблення - основні причини зростання живота.
Вихід в такій ситуації - качати прес. Для початку можна почати хоча б з простих вправ на прямі і косі м'язи живота. Вправи для м'язів жівота1. Ляжте на спину. Повільно підніміть на невелику відстань від підлоги прямі ноги. Потягніться до носків руками, і залишіться на 30 секунд в цьому положенні. Не відривайте від підлоги лопатки і поперек. 2. Лежачи на спині, зігніть ноги і покладіть їх на стілець або сидіння дивана, близько підсунувши сідниці. Притискаючи до підлоги попереку, напругою м'язів преса відірвіть від підлоги плечі і голову. Затримайтеся в цьому положенні на 3 секунди. 3. Лежачи на спині, зігніть в колінах ноги, не відриваючи їх від підлоги. Руки зімкніть на потилиці і підніміть від підлоги плечі і голову. Зігнуту ліву ногу притягну до тіла, а ліктем правої руки дотягну до коліна лівої ноги. Потім міняєте руку і ногу.Каждое вправа виконується по 10 раз.Как правило, тільки качання преса недостатньо. Щоб позбавитися від зайвої ваги і жиру, необхідні аеробні навантаження і силові тренування. Бігайте - на вулиці або біговій доріжці, присідайте, віджимайтеся - і скоро ви помітите, що від вашого животика не залишилося і сліду.

Переїдання

Для підтримки здоров'я і сил потрібно зовсім небагато їжі. При вживанні великих порцій їжі і постійних перекусів шлунок розтягується, і для його насичення з кожним разом потрібна все більше і більше їжі. Причому, чим більше ви їсте, тим далі риса відчуття ситості. Можете просто спробувати не їсти хоча б добу - шлунок скоротиться, і на наступний день ви побачите, що їжі вам потрібно набагато менше.
Часте вживання пива сприяє зростанню живота не менше, ніж лежання на дивані і шкідлива їжа.
Все, що людина з'їдає понад норму, відкладається на частинах тіла, які рухаються найменше, і живіт - це одна з них. І чим більше росте живіт, тим менше ви рухаєтеся в талії. В результаті м'язи стають в'ялими, і не здатні підтримувати тонус. Тому правильне харчування і обов'язкові заняття фітнесом допоможуть вам і підтягнути ваші м'язи, і спалити непотрібний жир.