"Сінуфорте": інструкція із застосування.

"Сінуфорте" є препаратом рослинного походження, що застосовуються для лікування гаймориту та інших запальних захворювань навколоносових пазух. Ефективну дію препарату дозволяє усунути причину закладеності носа і протягом декількох днів повертає можливість нормально дихати.

Фармакологічні властивості

При попаданні на слизову носа "Сінуфорте" стимулює виділення секреції носових пазух. Препарат нормалізує в'язкість виділень і має протинабрякову дію. Завдяки цьому відбувається розширення проходів між гайморовими і фронтальними пазухами і порожниною носа, що сприяє більш вільному виведенню слизисто-гнійних виділень. Дія препарату покращує мікроциркуляцію крові в слизовій і покращує вентиляцію носових проходів.
Діючою речовиною" Сінуфорте "є цикламен європейський.

Показання до застосування

"Сінуфорте" призначають для лікування гострих і хронічних синуситів, в тому числі гнійних гайморитів, фронтитом і полісінусіта. Препарат використовують у реабілітаційної терапії після проведення операцій в навколоносових пазухах для зниження набряклості і очищення.

Спосіб застосування "Сінуфорте"

Препарат "Сінуфорте" впорскують по 1 разу в кожну ніздрю. Частота прийому - 1 раз на добу, щодня або через день. При щоденному використанні тривалість лікування становить 6-8 днів, при використанні через день - 12-16 днів. При введенні препарату голову потрібно тримати прямо, не закидаючи її. Дихання в момент розпилення необхідно затримати.
При уприскуванні флакон слід тримати вертикально. Ввівши розпилювач в ніздрю, потрібно виконати одну різке натиснення.

Інструкція по приготуванню препарату

Перед вживанням препарат необхідно приготувати. Для цього у флакон з порошком слід додати присутсвии в упаковці розчинник. Потім флакон потрібно загвинтити кришкою з дозатором-розпилювачем і збовтати до повного розчинення порошку. Перед вживанням з флакона необхідно зняти ковпачок і зробити 1-2 натискання на дозатор для видалення повітря. Готовий препарат можна зберігати не більше 15 днів при температурі 2-8 ° С.

Протипоказання

Протипоказанням до використання є індивідуальна чутливість до компонентів препарату, а також наявність гострих алергічних реакцій у слизовій носа і області обличчя. Препарат протипоказаний при кістозно-поліпозних та алергічних риносинуситах. "Сінуфорте" не слід приймати вагітним і годуючим жінкам, а також дітям до 12 років.

Побічні дії

При прийомі препарату можливі побічні прояви у вигляді невеликого печіння в носоглотці, почервоніння обличчя, сльозотечі, рідко - нетривалі головні болі . При використанні "Сінуфорте" виділення з носа можуть придбати рожевий колір. Виниклі реакції не є причиною для відміни препарату.