Як самому забронювати готель.

Все більш популярними стають самостійні подорожі, особливо в ті країни, які не вимагають від росіян отримання візи. Найчастіше це обходиться дешевше туристичної путівки, при цьому ви маєте можливість самі спланувати маршрут і затриматися в тих місцях, які здадуться вам найбільш цікавими.
Вам знадобиться
  • - активна дебетова або кредитна банківська картка.
Інструкція
1
Відпустка підписаний, квитки за вигідною ціною куплені, залишилося саме, на перший погляд, просте і найцікавіше - визначити, де жити в обраному місті або країні. З одного боку, зараз набирають популярність сайти, що надають в оренду квартири або кімнати. Однак, якщо вам потрібні гарантії, що підтверджують документи, бронь готелю для отримання візи - оренда у приватної особи вам не підійде.
2
Перш ніж почати бронювання готелю, визначитеся зі списком обов'язкових і необов'язкових вимог до нього. Ці вимоги строго індивідуальні: комусь потрібен стабільний безкоштовний інтернет, комусь номери для курців, хтось їздить у відпустку з домашніми тваринами. Випишіть для себе 5-6 обов'язкових і 3-4 необов'язкових вимог до готелю.
3
Якщо ви віддаєте перевагу пляжний відпочинок і не збираєтеся нікуди вибиратися з готелю, вибирайте розміщення на так званій «першій лінії», тобто практично на березі моря. Якщо ж ви плануєте екскурсійну поїздку, розумно влаштуватися десь в центрі міста. У будь-якому випадку, оптимальним варіантом буде вибрати готель, розташований неподалік від транспортних розв'язок. Визначтеся, чи потрібна вам в готелі їжа. Як правило, при самостійному замовленні готелю можна замовити номери тільки з сніданком. Додаткові послуги: обід, вечеря, все включено, ультра все включено - оплачуються на ресепшн готелю.
4
Коли ваш список сформований, відкривайте сайти з онлайн-бронюванням. Найбільш популярні booking.com і agoda.ru. Для пошуку готелів на необхідні дати введіть найменування місця, куди хочете відправитися, вкажіть дати заїзду та дати виїзду з готелю, кількість туристів і кількість необхідних номерів. Якщо у світі існує кілька міст з однаковою назвою, система запропонує вибрати, який саме, наприклад, Санкт-Петербург, ви хочете знайти: розташований в Росії або в США.
5
Після того як відкрилася сторінка зі списком усіх готелів в цьому місті, що мають вільні номери на зазначені вами дати, ліворуч з'явиться панель, на якій можливе відзначити всі необхідні критерії: район розташування, зірковість, відповідність спеціальним вимогам. Виберіть кілька відповідних вашим вимогам готелів, перегляньте представлені фотографії, почитайте відгуки.
6
Ви визначилися з готелем - перевірте вартість цього готелю на різних сайтах, іноді вона може значно відрізнятися. Виберіть кількість необхідних номерів, натисніть кнопку «Забронювати». На сторінці, введіть свої дані, включаючи дані своєї банківської картки. Іноді готелі перевіряють вашу карту і тимчасово блокують суму за першу добу перебування, так що подбайте, щоб на вашому рахунку було достатньо коштів, в іншому випадку готель має право відхилити вашу бронь.
7
Після здійснення всіх вищеописаних дій не забудьте роздрукувати бронь готелю, бажано в двох примірниках - російською мовою і мовою тієї країни, де знаходиться готель. В броні буде вказана адреса готелю, щоб вам було зручніше його знайти.